В мережі показали як тренується Вінницька бригада тероборони

• Чітко, злагоджено, кожен рух відточений до сантиметру. Бійці 120-ї вінницької окремої бригади територіальної оборони готуються до захисту України.

Практично щоденно чоловіки та жінки тренують навики стрільби зі зброї різного калібру, щоб у потрібний момент, коли країна того потребуватиме, якісно та ефективно виконувати бойові завдання, – йдеться в сюжеті видання 𝒱𝒾𝓃𝓃𝓎𝓉𝓈𝒾𝒶 𝒫𝓇ℯ𝓈𝓈 𝒫ℴ𝒾𝓃𝓉.Усі бійці тероборони – це добровольці, що зголосилися стати на захист свого міста та своєї країни ще у перші дні війни. Вже сьогодні кожен з них  – повноцінна бойова одиниця.

Спільними зусиллями військових структур, органів місцевої влади та волонтерів, усі бійці вінницької тероборони оснащені всім необхідним – від екіпірування до повного озброєння.

Настрою та психологічній підготовці військових тут надають особливу увагу. Чоловіки та жінки мають вміти мінімізувати потрясіння та швидко виходити з екстремальних станів. Обов’язковий навик – допомогти побратиму чи посестрі приборкати шоковий стан та повернути контроль над емоціями.

Інтенсивні психологічні тренінги для бійців 120 ОбрТРо проводить психолог корпусу військових капеланів християнської служби порятунку Неля Куцак.

Тактичні бойові заняття, де чоловіки та жінки відпрацьовують тактику ведення бою  та наступи на противника, змінюються заняттями з тактичної медицини.

Їх, на волонтерських засадах, проводитись американець, колишній військовий із 10-річним досвідом Тор.

Чоловік займався в Сполучних Штатах Америки приватним бізнесом, однак побачивши звірства, вкоєні рашистами у Бучі, вирішив їхати до України, щоб особисто ділитись своїм досвідом з нашими військовими.

Інструктори, які щоденно займаються з бійцями вінницької окремої бригади територіальної оборони, наголошують, що хлопці та дівчата абсолютно готові – і морально, і фізично вибивати загарбника з території України.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net