• Про виробництво сучасних засобів захисту повідомив колишній мер і голова ОДА, нардеп VII і VIII скликань Олександр Домбровський.

На одному з високотехнологічних українських підприємств не тільки ш’ють якісні та різноманітні плитоноски, а й виготовляють і випробовують бронепластини з дотриманням усіх норм та сертифікації.

Олександр Домбровський з колегами, що займаються впровадженням біоенергетики в Україні, вирішили назвати не профільне виробництво «Модне Ательє».

Як каже Олександр Домбровський, назва виникла тому, що жилети-розгрузки шиють кількох фасонів та кольорів. Є жилети для військових, є для рятувальників, є для журналістів і навіть – для енергетиків, які виконуватимуть роботи в безпосередній близькості до районів обстрілів.

«Більше як місяць тому, разом з моїми біоенергетичними друзями, на базі одного із високотехнологічних підприємств України, відкрили «Модне Ательє» по пошиву «Сучасних Жилетів». Шиємо в різних кольорах, для Захисників України, для журналістів і навіть для захисників зеленої енергетики».

З допису Домбровського зрозуміло, що бронепластини зі сплавів XAR та QUARD витримують кулі 5.45 та 7.62 калібрів, а сам засіб захисту відповідає стандарту 5 класу.

«Під час іспитів створили справжній музей по перевірці «прошивки» різних «гудзиків»! Наша програма – виробляти 300 сучасних жилетів на добу»!

Виробники анонсували розробку і виробництво новох технологічних продукції під назвою: «Шляпа-Шолом» та «Плащ-Невидимка» – і це не жартівливі допис, а реальні плани над якими вже працюють на підприємтсві.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net