Сьогодні спливає термін подачі е-декларації за 2020 рік. Видання “Політична Арена Вінниччини” починає аналіз декларацій народних та місцевих депутатів і чиновників.

Народний депутат від “Слуги народу” Максим Пашковський, обраний по 11 виборчому окрузі (м. Вінниця та частина Вінницького району) подав не лише щорічну декларацію, а й додатковою декларацією повідомив про суттєві зміни в майновому стані вже в поточному 2021 році.

Народний обранець задекларував придбання нового автомобіля Toyota Camry 2020 року випуску. Вказана вартість авта – 1 мільйон 163 тисячі 937 грн.

Цю обновку парламентар зробив 21 січня 2021 року в автосалоні ТОВ “Преміум Моторс”.

До цього народний обранець пересувався на автомобілі Mazda CX-5 (2016 р.в.).

Нагадаємо, колега Максима Пашковського по фракції “Слуга народу” Анатолій Драбовський (12 виборчий округ м. Вінниця) оновив свій автопарк дещо раніше.

В кінці 2019 року вінницький парламентар придбав новий автомобіль Volkswagen Passat Executive Life 2019 року випуску за майже 1 мільйон грн.

Але справжнім поціновувачем розкішних автомобілів є інший нардеп від Вінниччини – Геннадій Вацак, який за свою любов до лакшері автомобілів увійшов в ТОП-5 власників розкішних суперкарів у Верховній Раді.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net