Вінничани по всій області виходять на мітинги та протести.

Вінничани вимагають знизити тарифи, – йдеться в заяві місцевої “Партії Вінничан”.

У Вінниці, Гайсині, Козятині, Жмеринці, Тульчині, Брацлаві вінничани виходили до міських рад та райдержадміністрацій, а сьогодні вперше перекрили рух по міжнародній трасі.

Чи розуміє влада чому ми, вінничани, виходимо на мітинги? В даному випадку тому, що влада не залишила нам вибору.

«Слуги народу» навряд чи можуть похвалитись викоріненням корупції, перемогами на Донбасі, чи підняттям вітчизняної промисловості та економіки, зате можуть пишатись підняттям тарифів в турборежимі.

В новому році вінничан очікує здорожчання електроенергії вдвічі, зростатиме й надалі вартість опалення, гарячої води, оплати за газ та його так званого транспортування.

Поки у всьому світі влада намагається підтримати своїх громадян під час епідемії, уряд України приймає непрофесійні рішення, які б’ють по кишені кожного українця і годують десяток осіб при владі.

Замість того, щоб забезпечити громадян газом власного, українського видобутку, влада працює над перемовинами з МВФ, щоб взяти черговий кредит та залатати чергову дірку в державному бюджеті.

В той же час народні депутати, маючи мільйонні статки, тисячі гектарів землі, автопарки, рахунки в іноземних банках та кілограми готівки, продовжують отримувати мільйони гривень компенсацій з бюджету за оренду житла, оплату офісів в округах, канцелярію, телефонні розмови, обслуговування їх діяльності помічниками, тощо.

В тому числі й народні обранці від нашої, Вінницької області.

Вінничани відчувають і розуміють цю несправедливість, тому й виходять на мирні мітинги та протести.

Вінничани втомились від відеозвернень, святкових привітань та безкінечних обіцянок.

Вінничани вимагають від влади ефективності і результатів!

Тому акції проти здирницьких тарифів будуть продовжуватись.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net