Громадські організації Вінниччини продовжують підтримувати ЗСУ

Допомога Збройним Силам України від Громади Вінниччини
Підтримка військових: Благодійні організації Вінницької області посилюють підтримку ЗСУ

Громадська організація “Ми – Вінничани” та благодійний фонд Миколи Філонова “UA” виділяють чергову фінансову допомогу на ремонт ще трьох автомобілів, які незабаром поїдуть в зону бойових дій.

Наразі ми виконуємо запит бійців, земляків з Хмільницького району, що несуть службу на передових позиціях оборони країни, – зазначили в пресслужбі фонду.

“У сучасній війні наявність у бійців надійного автомобіля – велика перевага і допомога. Тому в цьому напрямку ми теж намагаємось докладати зусиль і підтримувати наших захисників”, – зазначив засновник фонду «UA» Микола Філонов.

Він також підкреслив, що у нинішніх умовах для ЗСУ дуже важливо мати сприяння з боку громадських і благодійних організацій.

Громадська організація і фонд вже надали допомогу земляками на відновлення техніки, на черзі ще дві автівки, закупівля бойових дронів та іншого спецобладнання.

“Ми і надалі сприятимемо ЗСУ у будь-яких питаннях, з яких вони звертатимуться за підтримкою”, — зазначив Микола Філонов.

Нагадаємо, ГО “Ми — Вінничани” прийняло рішення про посилення підтримки ЗСУ. На початку березня місцеві ЗМІ повідомляли про допомогу громадського об’єднання військовим шпиталям Вінниччини де проходять лікування та реабілітацію наші бійці.

Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net