Як змінилось ставлення до українців за кордоном, розповів нардеп з Вінниччини Геннадій Вацак

У Вінниці під час марафону «Мільйон для ЗСУ від вінничан» , який організували ГО “Ми-Вінничани” і благодійний фонд “Український Альянс” з партнерами, зібрали вдвічі більше коштів на допомогу військовим – 2 мільйони 100 тисяч гривень.

Частину зібраних коштів – півмільйона гривень організатори вирішили передати на рахунок фандрейзинговой платформи United24, яку торік започаткував Президент України Володимир Зеленський.

Серед присутніх організаторів та меценатів благодійного марафону був народний депутат України Геннадій Вацак.

Відомо, що ще від початку АТО/ООС він постійно опікувався допомогою військовим. Від початку повномасштабного вторгнення крім соціальних проектів, які не були зупинені родиною Вацаків, він опікується Могилів-Подільським прикордонним підрозділом та потребами інших військових формувань.

На час проведення Марафону саме відправив 200 кілограмів печива для формування продуктових наборів на Харківщину.

За словами народного депутата, саме єдність українців, які готові щохвилини подати руку допомоги, приведе до Перемоги.

Також, Геннадій Вацак розповів, як змінилось ставлення до українців за кордоном та подякував військовим.

«Коли до війни потрапляв за кордон і чули, що я з України, усі одразу казали, це Клічко. Зараз виказується дуже велика повага до нашого народу, до всієї нашої нації, до того що ми дійсно боремось за свою свободу. Я хочу подякувати, усім нашим воїнам за те що ми проводимо цей захід під мирним небом, за те що вони боронять нашу країну, роблять усе щоб звільнити від цього агресора. Їм хочу побажати міцного здоров’я і всього самого найкращого!», – сказав зі сцени народний депутат України Геннадій Вацак.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net