Нещодавно стало відомо про наміри місцевої влади ліквідувати Будинок культури у Жмеринській ОТГ. Колишній районний заклад культури передали на баланс міської ради, одночасно працівникам закладу запропонували написати заяви на звільнення, а сам БК ліквідувати.

Про подібну ситуацію повідомляють працівники закладів культури з Чернівецької ОТГ що на Вінниччині.

Там на третину скорочують працівників закладів культури, частину людей відправляють у відпустки, решту переводять на неповну заробітню плату, – пише в соціальній мережі директор Білянського сільського будинку культури Людмила Літвінова. 

Прокоментували такі дії місцевої влади у “Партії Вінничан”.

Одразу після місцевих виборів у нашій області пішла хвиля скорочення працівників в галузі культури.

Тепер ми отримуємо повідомлення, що в окремих громадах приймають на баланс об’єкти гуманітарного напрямку і ліквідовують такі заклади як бібліотеки, будинки культури, тощо.

Наполегливо радимо очільникам таких громад і депутатському корпусу переглянути своє ставлення до освіти та культури і економити кошти громади за рахунок власних зарплат, премій та надбавок, – заявили в місцевій партії та привели історичну аналогію.

Під час Другої світової війни Черчиллю принесли на розгляд бюджет країни. Погортавши документ, він запитав:

– А де ж витрати на культуру?

– Так війна ж іде! Яка культура?

– Якщо немає культури, то навіщо ми тоді воюємо?

Також в місцевій політичній силі просять повідомляти їх про подібні випадки.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net