Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» (UA) та ГО «Ми – Вінничани» підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

Відтепер допомагатимемо захисникам України та мешканцям Вінниччини разом, максимально координуючи зусилля, – повідомили в пресслужбі благодійного фонду «UA».

“Сьогодні партнерство, підтримка та взаємодія є реальними засобами дій в умовах війни. Тому об’єднуємося, аби спільними зусиллями допомагати тим, хто потребує. В єднанні – сила!”, – прокоментували подію в ГО “Ми-Вінничани”.

Микола Філонов: “Угода про партнерство з ГО «Ми – Вінничани» – це не якась пересічна бюрократична формальність для красивої картинки. Працювати на перемогу разом з командою «Ми-Вінничани» не тільки довіра і відповідальність для нашого Благодійного Фонду, але й гарантована результативність такого суспільного об’єднання”.

Адже команди ГО «Ми-Вінничани» разом з партнерами після початку повномасштабної агресії росії надали ЗСУ та Силам оборони допомоги на мільйони гривень. Це техніка, амуніція, дрони, автомобілі, продукти харчування мобільні будиночки, рації, тепловізори тощо. І ця діяльність буде посилюватись, в тому числі за рахунок об’єднання наших зусиль, – підкреслив Філонов.

Благодійний Фонд Миколи Філонова «UA» працюватиме на перемогу України спільно з ГО Ми - Вінничани Окрім системної допомоги фронту, команда наших партнерів, в яку входять діючі народні депутати України:

• Лариса Білозір

• Микола Кучер

• Геннадій Вацак

• Голова об’єднання Валерій Коровій (керівник Вінницької ОВА 2015-2019 р.)

• Олександр Домбровський (міський голова Вінниці міський голова Вінниці 2002–2005, голова Вінницької ОДА 2005–2010, народний депутат двох скликань

• Нардеп VIII скликання, громадський діяч і меценат Сергій Кудлаєнко

Всі ці знані в Україні та за її межами люди зробили дуже багато для розвитку нашої області та її мешканців і продовжують це робити й сьогодні.

В громадах, в парламенті, на міжнародній арені, на енергетичному фронті, в громадському секторі, в волонтерській діяльності.

Крім цього, громадське об’єднання наших партнерів представлене майже в усіх ОТГ Вінницької області, ці осередки громадської роботи очолюють авторитетні і активні мешканці наших громад.

Основні напрями співробітництва між нашим БФ та ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» полягатимуть у наданні благодійної допомоги для ЗСУ, ТрО, людей, які перебувають у зоні бойових дій, волонтерів, переселенців та малозабезпечених верств населення.

Співпрацюватимемо й для реалізації інших проєктів – соціальних, культурних, спортивних, працюватимемо над повоєнним розвитком громад.

Сьогодні партнерство, підтримка та взаємодія громадянського сектору є реальними засобами впливу на ситуацію в умовах війни, посильним внеском у майбутню спільну Перемогу України.

Благодійний Фонд Миколи Філонова «UA» працюватиме на перемогу України спільно з ГО Ми - Вінничани “Тому об’єднуємося, аби спільними зусиллями допомагати тим, хто цього потребує. В єднанні – сила!”, – переконані представники громадських і благодійний організацій.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про спільний захід ГО “Ми-Вінничани” та ГО “Вектор” і БФ “Український Альянс”: “Інформаційний фронт України: Вінниччина”.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net