Останніми днями в соцмережі фейсбук можна натрапити на критичні публікації про громадську активістку з Агрономічного Тетяну Супрунову.

В рекламних публікаціях йдеться про опозиційну діяльність активістки проти об’єднання Агрономічного ОТГ з обласним центром, розповідається про публічні конфлікти Супрунової з колишнім та діючим головою громади та діяльність антикорупційної громадської організації активістки щодо землі ОТГ.

Все це недоброзичливці активістки вважають “земельним рекетом” і наводять документальні докази про те, що керівниця організації “Агрономічне без корупції” та її родичі, завдяки опозиційній діяльності, начебто отримали у власність декілька земельних ділянок в об’єднаній громаді.

Тетяна Супрунова важає таку інформацію фейковими новинами і розпалюванням ворожнечі в громаді та проводить власне розслідування інциденту.

Разом з тим, негативні публікації активно репостять, а в коментарях відверто хейтять керівницю громадської організації на кшталт: “активіст” – це така “робота”; чим більше “активістів” тим менше шансів отримати землю кому належить по закону; “це у нас скрізь так! І у Раду таким же шляхом проходять” і таке подібне.

Наша редакція готова надати можливість висловитись всім сторонам конфлікту і встановити істину в цій сумнівній історії, або вивести на чисту воду замовників та виконавців інформаційного булінгу: politarena.info@gmail.com

Підписуйтесь на наш телеграм-канал Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото сайт Vlasno.info

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net