Днями колишній голова Вінницької ОДА Валерій Коровій повідомив, що до громадської організації “Ми – вінничани”, яку очолює Коровій, приєднався ще один знаковий вінничанин – Олександр Домбровський.

“Сьогодні особливий день. До нашої команди ГО «Ми – вінничани» доєднується один з найбільш відомих вінничан – Олександр Домбровський.

Міський голова міста Вінниці 2002-2005 років, голова Вінницької облдержадміністрації 2005-2010 років, депутат Верховної ради двох останніх скликань.

Ми маємо спільну історію взаємостосунків, і вони завжди поєднувалися в прагненні бачити заможньою і процвітаючою нашу рідну Вінниччину у складі модернової та демократичної України! В єднанні – сила! Слава Україні!”, – написав в соцмережі Валерій Коровій.

Авторитету, досвіду, комунікацій і ресурсів цих двох відомих вінничан вистачить щоби кардинально трансформувати політичну арену Вінниччини, а якщо додати сюди народного депутата України Миколу Кучера, Ларису Білозір, Геннадія Вацака, які підписали меморандум про співпрацю з “Вінничанами”, то вже сьогодні можна говорити про новий історичний етап у вінницькій політиці.

І, як повідомляють наші джерела, це лише початок.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net