Пропагандистський пул Петра Порошенка (так звані «порохоботи») обрав стратегію і тактику реагування на записи розмов свого шефа с Байденом.

Стратегія така, що усі це – інтриги Кремля, і той, хто у це вірить – агент Х…ла.

Тактика – від тверджень, що «нічого не було», до оповідань – «нічого страшного не було». Ну, спілкувалися двоє державних діячів. Про кадрову політику, про гроші. США – наш союзник, і такі речі не гріх і обговорити. Тон – поважний, на рівних.

Раціональне зерно у такій моделі захисту є.

Факт державної зради ще слід довести у судовому порядку, а медійний ефект явно грає на користь Москви. Тому – «шукай, кому вигідно». Та й не дадуть іноземні партнери довести цю справу до суду, відповідно сьогодні її слід просто забалакати, а з часом – замовчати. З «плівками Єрмака» прокотило, чому б не спробувати діяти аналогічним чином.

Можливо, і спрацювало б.

Якби не одно «але». Яке стосується фрази про те, що Петро Порошенко добився підняття тарифів для населення на 100%, хоча МВФ пропонував лише на 75%.

Тобто вся інформаційна кампанія про неминучість підняття тарифів, оскільки без міжнародної підтримки Україна не виживе – була суцільною брехнею.

Додаткові навантаження на сімейні бюджети українців, вимушених віддавати останні копійки в оплату «комуналки» – «заслуга» цілком і повністю Петра Олексійовича Порошенка. Сказали б підняти на 100%, він підняв би на 200%.

Це, шановні читачі, жодним чином не державна зрада, наявність якої, як ми уже казали, може встановити лише суд.

Це звичайна політична підлість, бажання вислужитися перед «партнером» за рахунок коштів платників податків.

І якщо «Європейська солідарність» як одна встала на захист свого шефа, то можете повірити – отримавши владу після місцевих виборів у Вінницькій області – вони діятимуть так само. Підвищуючи тарифи і запускаючи руки у кишеню кожного українця.

Можливо, у них є якісь аргументи з цього приводу, тож ми охоче надамо їм слово висловитися на нашому інформаційному ресурсі.

І будемо вдячні за відповідь.

Але поки ситуація виглядає так, що «Європейська солідарність» свої політичні перспективи поховала у принципі. Принаймні так було б у демократичній державі, де існує розвинуте громадянське суспільство.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net