Про це повідомив лікар-хірург поліклінічного відділення КНП “Барська міська лікарня “,
Косюк Вячеслав Петрович в соціальній мережі фейсбук.

Як вказує лікар Барської лікарні, конфлікту з депутатами передував візит пацієнтки, яка хотіла отримати довідку для чоловіка.

“До мене на прийом звернулась жінка Водзяновська Г.Й., для отримання довідки на МСЕК на інвалідний візок для свого чоловіка Водзяновського В.І.,який зі слів жінки нетранспортабельний і на прийом не може бути доставлений. Жінці було роз’яснено, що згідно Наказу Департаменту Охорони Здоров’я Вінницької ОДА від 03.01.2018 року N, оформленням документації всіх відповідних довідок в такому випадку займається ЛКК(лікарська консультативна комісія) на первинній ланці.Для отримання цієї довідки Вам потрібно звернутись в 8 кабінет ЦПСМД м.Бар.

Водзяновська Г.Й. не звернулась на ЛКК, а натомість 5.08.2021року повернулась знову до мене з вимогою надати відповідну довідку.

Жінці було знову роз’яснено, що цим питанням займається ЛКК ЦПМСД м.Бар,а лікар хірург таких довідок не надає.На що Водзяновська Г.Й. відреагувала погрозами, що я пожалкую, що не надав довідки і моя лікарська кар’єра на цьому закінчиться”, – написав лікар-хірург в соцмережі та розповів чим продовжилась конфліктна ситуація, вже за участі місцевих політиків.

“Через 15 хвилин після її візиту, до мого кабінету зайшло два чоловіка ,не відрекомендувались, запитали чи я Косюк В.П.? Я відповів :”Так”.

Після чого в мою адресу полетіла нецензурна лексика з приниженням моєї лікарської і людської гідності, а на кінець цього монологу мені розбили обличчя ,нанесенням удару зліва.

Як виявилось цими чоловіками були депутат Вінницької обласної ради Хомяк Олександр Миколайович та Трачук Віктор Олександрович”, – зазначив Вячеслав Косюк.
Довідково: Олександр Хом’як очолює фракцію партії Володимира Гройсмана в обласній раді, а Віктор Трачук депутат Барської міської ради.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net