“Центра Разумкова” оприлюднив соціологічне дослідження. Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, до парламенту наймовірніше пройшло б п’ять партій.

Це «Слуга народу» – 27%, «Європейська солідарність» – 17%, «Опозиційна платформа ˗ За життя» – 16%,«Батьківщина» ˗ 11% та партія «Сила і честь» ˗ 6%.

Решта партій набирають менше прохідного бар’єру.

«Свобода» ˗ 3%, «Українська стратегія Гройсмана» ˗ 2,9%, Радикальна партію Олега Ляшка ˗ 2,9%.

В президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський – 29%.

Мають намір проголосувати за Петра Порошенка відповідно -16%, Юрія Бойка − 15%, за Ю.Тимошенко ˗ 11%, за Ігоря Смешка ˗ відповідно 6%, за Олега Ляшка ˗ 3%, за Володимира Гройсмана ˗ 2,9%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня 2021 рокуметодом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net