В Козятині, що на Вінниччині черговий конфлікт мера міста Тетяни Єрмолаєвої та її фракції “Українська стратегія Гройсмана” з учасниками АТО/ООС.

На численні звернення учасників АТО в Козятинській міській раді повідомляли, що вільної землі для захисників України немає, натомість, на останній сесії, за ініціативої міського голови та “Української стратегії” планували передати 80 га сільськогосподарської землі начебто на аукціон.

До теми: На Вінниччині мер міста проголосував проти голови спілки учасників АТО

Депутатський корпус ОТГ зумів консолідувати декілька фракцій і відстояв землю для учасників бойових дій.

Більшість депутатів проголосували проти проєкту рішення “Української стратегії”.

Депутат від “Партії Вінничан”, учасник АТО Олексій Каратєєв опублікував поімене голосування, яким хотіли позбавити земельних ділянок учасників АТО/ООС.

Міський голова та її фракція одноголосно проголосувала щоб передати землю на аукціон, але інтереси захисників України вдалось відстояти, – пише пресслужба “Партії Вінничан”.

Результати голосування показові, вся фракція “Української стратегії” проігнорувала інтереси і законне право учасників АТО і одноголосно підтримала власні політичні інтереси та чергову земельну схему міського голови.

Як ми і писали раніше, новообрані місцеві депутати та міські голови від партії Гройсмана продовжують знищувати у Вінницькій області рейтинг єкспрем’єра та його політичної сили.

Читати: “Українська стратегія Гройсмана” не проходить до Верховної Ради

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net