У святковий день, на площі біля театру Садовського, в центрі Вінниці відбувся мітинг партії “Демсокира” та “Європейської Солідарності”.

“Ми вимагаємо від Володимира Зеленського дати свідчення Тимчасово-слідчій комісії із розслідування можливих фактів державної зради, за яку проголосувала Верховна Рада. Ми вимагаємо розслідувати ймовірний факт держзради з боку Зеленського, який сам в інтерв’ю телеканалу Коломойського-Медведчука зізнався, що власноруч зірвав спецоперацію із затримання бойовиків ПВК Вагнера”, – написав у фейсбуці куратор “ЄС” у Вінницькій області Василь Зернецький та назвав Володимира Гройсмана політичним хамелеоном.

“Крім цього ми акцентували увагу на іншому політичному хамелеоні – Володимирі Гройсмані. З одного боку він на Вінниччині має абсолютну владу, коаліцію зі “слугами”, своїх людей на всіх ключових посадах області. Але при цьому на каналах олігархів примудряється критикувати “Зе” (бо це в тренді). Нехай би вийшов на вулицю та з нами боронив Конституцію і права громадян. Але його не було з нами”, – додав політик.

Організатори заявили про участь у мітингу декількох сотень мешканців Вінниччини.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net