На Вінниччині реалізовують “План Шуляк». Він полягає в тому, що в президентській партії “Слуга народу” під керівництвом нового керівника (Олена Шуляк) вирішили застосувати технологію “сильної руки”.

Клин – клином

Позаяк найбільшою проблемою СН стали хронічні зашквари депутатів, в партії вирішили провести показову боротьбу з “поганими депутатами” по всій країні. Відповідний план був доведений до всіх обласних організацій.

На Вінниччині такими визначили депутатів Липовецької та Ямпільської міської ради – Петренка Сергія Миколайовича та Івасенка Олега Івановича. Сьогодні до них застосували норму імперативного мандату і оголосили про відкликання двох депутатів.

Про це повідомила голова обласного осередку, нардеп Ірина Борзова. 

За словами парламентарки, відповідне рішення було прийняте на зборах партії. 

Формальних підстав для застосування імперативного мандату до Петренка і Івасенка достатньо, але, якщо коротко, Петренко примудрився на виборах ОТГ агітувати за кандидата від партії Порошенка, Івасенко пропустив 10 з 14 сесій і так далі.

“Депутати мають навчитися цінувати народну довіру та знати, що за зраду виборців їх чекає не ефемерна політична відповідальність, а реальне позбавлення депутатського мандата”, – йдеться в дописі Борзової в соцмережі.

Що в цій ситуації мало б напружити депутатів облради?

Один спільний пункт підстав для відкликання обох депутатів: депутатом не виконано вимоги ст. 16 Закону, щодо необхідності звітувати перед виборцями.

Для прикладу, станом на кінець січня лише 8 депутатів облради (з 84) прозвітували за свою роботу за минулий рік. Про що красномовно свідчить офіційний сайт облради. 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net