• Внаслідок терористичного удару російських окупантів є постраждалі.

Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

“Енергетичні цілі на Вінниччині потрапили під обстріл ворога. Під час ракетної атаки ворог уразив два об’єкти критичної інфраструктури в Ладижині та у Вінницькому районі. Поранення отримали 3 особи. На місці працюють рятувальники”, – зазначив голова ОВА.

Нагадуємо, сьогодні Служба безпеки України вкотре закликала українців не знімати та не поширювати відео ворожих “прильотів”.

При цьому СБУ опублікували відео на якому чоловік визнає факт поширення відео наслідків влучання дронів-камікадзе по об’єктам інраструктури.

Як стало відомо з наших джерел, на відео автор допису (відео), яке сьогодні розійшлось по місцевих та російських ЗМІ, де детально розповідається і показуються наслідки влучання ворожих дронів по об’єкту критичної інфраструктури у Вінницькій області.

Через деякий час ворог здійснив повторний обстріл цього об’єкту ракетами. Чи “допоміг” ворогу своїми діями автор відео встановить слідство, але факт повторного удару по важливому об’єкту може бути пов’язаний з такими умисними, або неумисними діями встановленої особи.

Також відомо про влучання ворожих ракет по об’кту у Вороновицькій ОТГ. Про це повідомив голова громади Олександр Ковінько.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net