СБУ оперативно відпрацювала факт зйомки та поширення відео наслідків влучання дронів по Вінниччині

• Сьогодні, одразу після ракетного обстрілу об’єкта критичної інфраструктури по Вінницькій області в низці телеграм-каналів було поширене відео з наслідками влучання дронів-камікадзе.

Це відео було миттєво підхоплене російською пропагандою.

СБУ закликає українців не знімати та не поширювати відео ворожих «прильотів»

Ваш «невинний» запис може бути використаний не тільки російськими пропагандистами, а й російськими військовими – які, побачивши наслідки своїх ударів, можуть завдати їх повторно і точніше. 

Саме так сталося із цим чоловіком, який поділився з друзями власним відео атаки дронів-камікадзе, де було чітко видно масштаби ураження об’єкта критичної інфраструктури. 

«Мої знайомі поширили це відео в інтернеті. Потім його використали пропагандистські ЗМІ для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Я усвідомлюю, що мої відеоматеріали могли бути використані у тому числі для коригування точності завдання ударів», – зізнається він. 

СБУ нагадує, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Правоохоронці активно відпрацьовують кожен випадок поширення таких відео в мережі «Інтернет». Вживаються всі необхідні пошуково-процесуальні дії зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net