Економічний блок “Партії Вінничан” очолив відомий український бізнесмен

Засновник ТОВ “Шик і Блиск” Олексій Грищук очолив Економічну раду "Партії Вінничан".

До місцевої “Партії Вінничан” приєднався впливовий бізнесмен всеукраїнського рівня, засновник ТОВ “Шик і Блиск” Олексій Грищук.

Буду відвертим: Я не думаю про депутатство – просто знайшов однодумців, які небайдужі до нашого міста, які вкладають в нього свою душу, працю, фінансові ресурси, турбуються, як про свій дім. Я сподіваюсь, що ця патріотична сила виправдає довіру вінничан, – так прокоментував своє рішення підприємець в соціальній мережі.

В партії окреслили основні напрямки, якими буде займатись підприємець. Це комунікація з вінницьким малим та середнім бізнесом, розвиток та сприяння підприємництву в межах Вінниччини та формування прозорого збору коштів на передвиборчу кампанію вінницької партії.

“У нашій команді Олексій Грищук очолить Економічну Раду «ПАРТІЇ ВІННИЧАН», яка буде опікуватись імплементацією наших програмних засад на рівні всієї області та буде втілювати ідеї по розвитку економіки і підприємництва; буде налогоджувати ефективну комунікацію із представниками місцевої бізнес-спільноти.
Також в обов’язки Економічної Ради буде входити прозоре залучення коштів у фонд для виборчої кампанії нашої партії” – прокоментував подію голова “Партії Вінничан” Микола Філонов.

Вінничани вважають, що приєднання до місцевої політичної сили знакових людей, це сигнал для всього чесного та прозорого бізнесу і особистий приклад підприємців та успішних вінничан, що прийшов час попрацювати на Вінниччину та вінничан.

“Це сигнал для всіх самодостатніх людей про те, що прийшов час попрацювати на Вінницю і вінничан. Це сигнал для тих, хто відбувся і реалізувався у своїх галузях і тепер готовий, на громадських засадах, присвятити свій час суспільній діяльності.
І головне, наша команда, це не лише успішні і професійні люди, в першу чергу, це люди, яких в принципі не цікавить все те, за чим рвуться у владу більшість політиків – всі ці бюджети, тендери та теплі посади”, – підкреслив керівник вінницької партії.

В “Партії Вінничан” переконані, що саме успішні менеджери з приватного сектору, бізнесу здатні вдихнути нове життя в архаїчну систему місцевого самоврядування Вінницької області.

Приєднання до команди «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» Олексія Грищука – це в першу чергу сигнал для чесного, прозорого, соціально відповідального підприємництва про те, що саме ми – «ПАРТІЯ ВІННИЧАН» формує дієздатну команду вже сьогодні.
Команду ефективних, сучасних і професійних менеджерів та управлінців, які використовуючи свій досвід в бізнесі, вдихнуть нове життя у бюрократично-номенклатурну систему місцевого самоврядування Вінницької області”, – повідомили у Вінницькій партії.
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net