Народний депутат від Вінниччини та від Могилів-Подільського, Геннадій Вацак у відеозверненні розповів про заходи, якими в Могилів-Подільській громаді мають зустріти воїнів, після здобуття перемоги над росією. Він оголосив 2023 рік зустрічі Перемоги у Могилів-Подільському

«Новими дорогами та дворами ми маємо гідно підготуватися до зустрічі наших переможців. Порадувати наших воїнів та їхніх жінок, дітей та батьків затишком та комфортом. Зазвичай навесні розпочинаються роботи з благоустрою. Ми не будемо чекати весни. Розпочнемо оновлення вже зараз.

Про це до мене звертаються жителі Могилів-Подільської громади, особливо – 119 масиву.

Цього року на капітальні ремонти у Могиилів-Подільській громаді закладено 155 мільйонів гривень. Це – не просто кошти бюджету, а наші з вами кошти. Левова частка – це відрахування із зарплат військових та членів їхніх сімей. Пропоную ці кошти направити тільки на необхідну роботу, а весь прибуток – на облаштування дворів. За ці кошти можна облаштувати понад 30 дворів. Тут живе біля 3000 могилівчан», – зазначив Геннадій Вацак у зверненні.

Нардеп також запропонував конкретні заходи, які треба здійснити у рамках «року зустрічі Перемоги», про необхідні для цього засоби та механізми контролю.

Дивіться детальніше – у зверненні народного депутата України Геннадія Вацака:

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net