Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради Олег Мейдич підвів підсумки парламентської роботи у минулому році.

Про це він повідомив у соціальній мережі Facebook

Зокрема, народний обранець від 18 округу на Вінниччині взяв участь у 80,5% голосуваннях у сесійній залі Верховної Ради, участь у 88,2% засіданнях парламентського комітету, став автором та співавтором 22 законодавчих актів.

Також він наголосив на важливості прийнятого за його ініціативи закону № 7264, який максимально спростив вимоги щодо ведення агробізнесу під час війни.

У 18 окрузі О. Мейдич провів 12 депутатських прийомів та зустрівся з понад 500 мешканцями Вінниччини.

“Для більш ефективної комунікації ми організували он-лайн приймальню, щоб жодне звернення від мешканців мого 18-го виборчого округу на Вінниччині не залишилось поза увагою. І в новому році ми продовжимо та активізуємо цю роботу!”, — написав О. Мейдич.

Особливо він зупинився на гуманітарній допомозі, яку за його сприяння та прямої підтримки було передано на благодійні цілі — це 10 тонн медпрепаратів, ліків та обладнання для лікарень області, 25 тонн продуктів харчування та засобів гігієни. Також О. Мейдич прозвітував про допомогу ЗСУ — за кошти нардепа придбано та передано на передову 5 пікапів, 8 дронів та 15 генераторів.

“Українці вже довели всьому світу, що ми – незламна нація. І підтверджуємо це щодня! Тому тримаємо стрій, працюємо далі і наближаємо перемогу спільними зусиллями! Все буде Україна!”, — резюмував власний звіт О. Мейдич.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net