Про це йдеться в дописі партії в соціальній мережі.

Поки одні учасники місцевих виборів святкують перемогу, інші переживають програш, а по всій області різко припинили “фарбувати лавочки, перейматись покращенням життя кожного українця, дбати про пенсіонерів, знижувати комунальні тарифи та піднімати зарплати”, “Партія Вінничан” зібралась з координаторами наших районів на першу робочу зустріч після дня голосування.

Привітали наших депутатів яких обрали до місцевих рад Вінниччини.

Проаналізували наші недопрацювання на виборах.

Наші плани.

Ми починаємо втілювати наші ідеї та проєкти заявлені під час виборчої кампанії, у всіх сферах життєдіяльності Вінниччини, в рамках наших можливостей.

Ми беремо під контроль місцеву владу області. Здійснюємо постійний моніторинг всіх ключових рішень місцевих рад, контролюємо питання спільної власності громад, відслідковуємо закупівлі і тендерні процедури, контролюємо бюджетні видатки.

Ми прийняли рішення делегувати кращих представників нашої партії до Верховної Ради на наступних парламентських виборах. Формат участі узгоджуємо.

Ми вже готуємось до наступних місцевих виборів.

Ми починаємо партійну розбудову першої місцевої партії Вінниччини. План – до кінця 2021 року узгодити координатора “Партії Вінничан” в кожному районі області та в кожному з 63 ОТГ.

Як показали ці вибори, за умови такої повноцінної сруктури, наша партія безумовно стане провідною політичною силою Вінниччини.

Ми продовжуємо створювати перший політичний бренд Вінниччини.

Тому що Ми – Вінничани! І нам тут жити!

Принагідно ще раз дякуємо всім тим, хто підтримав “Партію вінничан” на її перших виборах.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net