Після підняття комунальних тарифів яке вдарило по кишені кожного українця, влада повністю провалила кейс вакцинації від коронавірусу.

Від вчасно підписаних угод і домовленостей з виробниками вакцин, до передплати препаратів та інформаційної популяризації вакцини, – йдеться в заяві “Партії Вінничан”.

На думку представників вінницької партії, відсутність відповідальності поглиблює кризу в державі, що ставить під загрозу життя кожного українця.

Пропущені всі можливі терміни, не виконані жодні обіцянки. Але, як і у випадку з підняттям тарифів – жодної відповідальності, жодного звільненого чиновника.

На добровільну відставку відповідальних осіб в уряді та в системі виконавчої влади марно й сподіватись, бо кожен день при владі збагачує недоброчесних чиновників в геометричній прогресії.

Жоден з очільників країни не знайшов в собі сили та сміливість взяти на себе відповідальність і хоча б вибачитись за таку ситуацію перед українцями, – підкреслили в місцевій партії.

Також у вінницькій політсилі нагадали чиновникам про відповідальність, гідність та повагу до українців.
“Сьогодні, 18 лютого, сьома річниця кривавих подій на Майдані. В цей день від пострілів влади, яка зневажала свій народ, загинуло 22 українця, сотні протестуючих отримали поранення. Ми називаємо ці події Революцією Гідності. Гідність, це не лише притаманна кожному українцю риса, а й поняття, про яке варто згадати і пам’ятати щодня кожному чиновнику в Україні”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net