• Після розголосу у ЗМІ Вінницька облрада повернулась в законодавче поле та відновила доступ до публічної інформації і опублікувала список керівників, яким встановлюється надбавки до посадового окладу «за складність, напруженість в роботі, виконання особливо важливої роботи, високі досягнення у праці» до ЗІ грудня 2022 року в розмірі 50% та 40%.

Нагадаємо, раніше ми писали, що після скандалу з надбавками для чиновників під час війни, на офіційному сайті Вінницької облради «сховали» розділ з розпорядженнями голови

Читати: У Вінницькій облраді «засекретили» розпорядження Вячеслава Соколового

За нашою інформацією до облради звернулись місцеві ЗМІ з офіційними запитами щодо доступу до публічної інформації та відповідальних осіб, які прийняли рішення «сховати» відповідну рубрику в розділі «документи» облради.

І вже 21 червня, на сайті облради таки з’явилось, нехай і заднім числом, розпорядження голови облради Вячеслава Соколового (від 6 червня) про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області до ЗІ грудня 2022 року, освячене двома постійними комісіями облради: Замкова Н. Л. та Грубеляс І.П.

Пропонуємо до вашої уваги СПИСОК керівників закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, яким встановлюється надбавка до посадового окладу за складність, напруженість в роботі, виконання особливо важливої роботи, високі досягнення у праці до ЗІ грудня 2022 року в розмірі 50% та 40%.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що окрім встановлення надбавок, голова облради вирішив преміювати окремих керівників обласних комунальних закладів у розмірі 100% посадового окладу під час війни.

Довідково. Більшість у Вінницькій обласній раді має партія «Українська стратегія Гройсмана». Голова облради, три його заступники та всі голови постійних комісій представники цієї партії. 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net