Про подробиці перебування на Вінниччині Юлії Тимошенко розповив Нардеп від Вінниччини Олег Мейдич (фракція «Батьківщина»).

Пряма мова: 11-12 листопада на Вінниччині з гуманітарною місією перебувала лідерка ВО «Батьківшина» Юлія Тимошенко. Цього разу максимальну увагу приділили зустрічам та наданню допомоги сім`ям переселенців, які зараз мешкають у регіоні.

В першу чергу разом з лідером та командою відвідали КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж”, в гуртожитках якого мешкають переселенці. Привезли їм продукти харчування, засоби гігієни та речі повсякденного вжитку.

Також побували і в Липовецькій громаді, зокрема в селі Зозів, де теж зустрілися з переселенцями та передали їм гуманітарну допомогу. Завітали до Липовецької міської лікарні, якій передала ліки, медпрепарати та багатофункціональні ліжка.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

У Погребищенській громаді Юлія Володимирівна також зустрілася з переселенцями та передала їм гуманітарну допомогу. Також медпрепарати, ліки та генератори передали Погребищенській лікарні, – повідомив нардеп Мейдич.

Раніше ми повідомляли, що в рамках візииту на Вінниччину Юлія Тимошенко зустрічалась з партійним активом області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net