З 1 червня у Вінниці підвищилась вартість проїзду в маршрутках до 10 грн, згодом по всьому місту відключили гарячу воду, а нещодавно стало відомо, що міська влада планує підняти проїзд в тролейбусах і трамваях.

За інформацією телеграм-каналу “Новини Вінниці”, вартість проїзду в муніципальному транспорті підвищиться з 4 до 8 грн з 1 серпня 2021 року.

Відповідний проєкт «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та вартості електронних квитків тривалого користування у міському авто- та електротранспорті на території Вінницької міської територіальної громади» оприлюднила Вінницька міська рада.

Наше видання провело опитування: чи вплине на рейтинг міського голови та “Української стратегії Гройсмана” підняття вартості проїзду в маршрутках до 10 грн, відключення гарячої води у Вінниці та підвищення вартості проїзду в тролейбусах і трамваях з 4 до 15-18 грн?

• Рейтинг впаде – вважає 56% вінничан;

• Рейтинг підвищиться – вважає 5% опитаних;

• Ще 39% вважають, що ці події ніяк не вплинуть на рейтинги місцевої влади та партії експрем’єра.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net