• Після обшуків ДБР, проблем з укриттями, космічного бюджету “круга” по Оводова-Коріатовичів – 17 мільйонів, обурення мешканців міста щодо будівництва ТЦ перед Центральним ринком, планів передати 15 гектарів П’ятничанського лісу під будівництво котеджів, політтехнологи міської влади вирішили лікувати репутацію мера міста:

«Розгорнутим інтерв’ю», яке через маленьку кількість переглядів знадобилось продублювати й на офіційному сайті міськради і бодай завести інтерв’ю в «Укрнет».

Та тричі нагадали про подаровані польським Кельце двох автобусів Вінниці.

Партійний соратник С. Моргунова – голова обласної ради В. Соколовий отримав чергову порцію негативу після спроби передати на останній сесії декілька гектарів землі громади під ЖК.

Чим лікували:

На офіційному сайті облради з’явилась стаття під назвою «Медичні заклади Вінниччини отримали гуманітарну допомогу – багатофункціональні ліжка та медичні апарати».

В публікації звично прорекламували “міжрегіональний штаб” створений партією УСГ, в самому тексті трохи зменшили оберти, бо, як виявилось, гуманітарну допомогу європейських благодійників отримали не “Медичні заклади” як це анонсувалось в назві статті, а один з медичних закладів області, який отримав 5 ліжок, дві кушетки та апарат ШВЛ.

Тут “політтехнологи” велосипед придумувати не стали і “приліпили” Соколового до благодійної допомоги наданої Вінниччині німецьким благодійним фондом «Родина Білефельд» так:

«Голова обласної Ради особисто допоміг у доставці вантажу» – читаємо в статті офіційного сайту обласного органу самоврядування.

Як саме “особисто допоміг з доставкою вантажу” голова облради політтехнологи не уточнюють, але ілюструють цю подію фотографією В. Соколового, який бере особисту участь в розвантаженні апарату ШВЛ біля лікарні, назву якої автори статті теж засекретили.

Ну що ж. Фізична праця – корисна праця, але іноді розумова – все ж корисніша.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net