На 26 лютого скликають 5 сесію Вінницької обласної ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписа голова ради Вячеслав Соколовий.

На порядку денному 33 питання. Серед них закріплення депутатів за територіальними громада міст, сіл та селищ, різноманітні звіти та обласні програми, майнові питання, зміни до регламенту тощо.

Повний перелік питань → тут.

Варто зазначити, що в переліку 33 питань які винесли на сесію, відсутнє звернення фракції “Слуга народу” до Верховної Ради щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

Нагадаємо, вчора ми детально аналізували дивне звернення провладної фракції в обласній раді.

Читати: Фракція “Слуга народу” у Вінницькій облраді нагадала однопартійцям з Верховної Ради про акції непокори з трагічними наслідками

Як стало відомо сьогодні із допису голови партії “Слуга народу” Ірини Борзової в соціальній мережі, аналогічні звернення ініційовані провладними фракціями вже були проголосовані на сесіях в Барській, Липовецькій, Тростянецькій, Піщанській, Жмеринській громадах. Підтримує звернення колег і очільниці обласного партійного осередку.

Про своє ставлення до звернення депутатів щодо прийняття закону про місцевий референдум розповість і голова ОДА Сергій Борзов на одному з місцевих телеканалів області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net