Наше видання продовжує публікувати ексклюзивні коментарі вінницьких політиків, представників влади та громадскього сектору на тему підсумків 2021 року.

До вашої уваги висновки та оцінки від народного депутата Максима Пашковського, фракція “Слуга народу”, округ №11.

Найкраща подія для України – так званий антиолігархічний закон.
Навіть не в тому, контексті, що українці не знають вітчизняних олігархів в обличчя, а саме як вектор розвитку відносин політиків з олігархами. Офіційно Україна приєдналася до цивілізованих країн, де підприємці можуть бути великими та дуже багатими, але не повинні конвертувати свій підприємницький талант у державні посади для себе або для своїх друзів.
Найкраща політична подія ддя Вінниччини – виділення коштів державної соціально-економічної субвенції на реконструкцію Вінницького аеропорту, Вінницького інноваційного-технологічного парку “Кристал” та ряду інших важливих об’єктів у Вінниці та області. За показником виділення коштів так званого соцееконому наш регіон увійшов в топ-5 областей України.
Найгіршою політичною подією для України я вважаю загострення ситуації щодо війни на Сході України.
Поки що в дипломатичному плані, але вже помітно, як ЗМІ активно увімкнулися в нагнітання істерії та паніки, намагаючись заробити на цьому свої дивіденди. Ситуація з поведінкою російської сторони ганебна, дика та далека від гідної поведінки на переговорах такого рівня. Війна на Сході – головний виклик не лише для політиків, але і для всього українського народу.
Що стосується Вінниччини, важко знайти подію, яка дійсно викликала загально регіональний негатив. Скоріше за все, це відлуння невдоволення ФОПами продовження мораторію на введення в діяльність касових апаратів. Знаю, що українці не люблять зміни, а тим більше не люблять зміни, де від них потребується якась участь. Тим більше матеріальна. І я чудово розумію такі ноти обурення. Та неможливо побудувати щось нове, не відмовляючись від старого.
Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор” для “Політичної Арени Вінниччини».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net