Обласна рада хоче забрати у облдержадміністрації адміністративну будівлю в центрі Вінниці

В облраді вирішили вилучити майно, що знаходиться на балансі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів (облдержадміністрація), розташоване за адресою: вул. Соборна, буд.15 А, м. Вінниця та передати його безоплатно на баланс управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області (облрада).

Орієнтовна площа приміщень – 5000 кв.м.

Формальна підстава – ліквідація аграрного департаменту і рішення профільної комісії облради.

“Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (Ткачук М.Ф.), управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області (Кушнір С.І.), здійснити гіередачу-приймання майна, зазначеного в додатку No1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів”,- йдеться в проєкті рішення облради.

По факту всім комунальним майном області керує саме обласна рада, але раніше ніхто не намагався поставити ОДА в становище пересічного орендаря.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net