З 1 травня тариф на газ для населення від НАК “Нафтогазу” збільшується до 7,99 грн + транспортування, у інших газових операторів є й дорожчі ціни.

Чи є серед вінничан такі, що вважають подорожчання газу позитивною подією? Є!

Наприклад керівник Вінницької ОДА вважає, що річний тариф – найкращий захист від сезонних підвищень ціни та «тарифних майданів».

“Як зазначив Голова ОДА Сергій Борзов, 25 квітня «Нафтогаз України» опублікував ціну на газ до 30 квітня 2022 року. За замовчуванням для всіх це буде річна ціна (фіксована) – за рішенням НКРЕ КП. Весь рік – до кінця опалювального сезону 2022 вона не змінюватиметься”.

Повідомляє радісну новину облдержадміністрація, щоправда нову річну ціну на газ (7,99 грн + транспортування) вказати чомусь сором’язливо забуває.

А ще в ОДА порадували мешканців області соціологічним дослідженням Федерації роботодавців нафтогазової галузі про ставлення українців до цін на газ.

І ось що з’ясувалось.

Виявляється, що більшість українців погоджується  з тим, що ціна на газ має бути ринковою з наданням державної підтримки тій частині громадян, які її потребують у вигляді субсидій – адресних грошових виплат.

Отримані дані відрізняються від звичних для медіа наративів, – пишуть на офіційному сайті Вінницької ОДА.

А ви теж розділяєте оптимізм голови ОДА з приводу підвищення ціни на газ, на весь наступний рік?

Проголосувати можна на нашому → телеграм-каналі.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net