​​Найкраща та найгірша подія року. Голова депутатської фракції ОПЗЖ у Вінницькій Обласній Раді Вадим Костюк.

Суспільно-політична ситуація на Вінниччині протягом 2021 року залишалася стабільною. Особливих резонансних подій, які б вплинули на політичне життя області не відбулося. Життя Вінничан особливо не відрізняється від загальнодержавного рівня. 

Позитивним для Вінниччини в 2021 році був той факт, що обласна Рада не залишилася осторонь в боротьбі з епідемією COVID-19 та внаслідок прийняття депутатами змін до обласного бюджету було вчасно направлено кошти для підтримки медичних закладів, працівників і хворих. 

Загалом в Україні особливо важливих позитивних зрушень не відбулося, економіка країни досягла надзвичайно критичного рівня через непрофесійні рішення та дії нинішньої влади.  

Такі дії влади відобразилися на енергетичній безпеці країни, шаленому зростанню тарифів за комунальні послуги, зростання цін на продукти харчування в поєднанні з низькими пенсіями та заробітними платами.  

Влада і нинішнього року не змогла виконати одну із своїх передвиборчих обіцянок – досягнення Миру на сході. Попри численні акції-протести, влада не дослухавшись до думки свого народу не провівши обіцяного Референдуму «протягнула» закон щодо продажу української землі.  

Окрім цього Банкова заручившись підтримкою силових структур, вдалася до злочинів проти свободи слова – закриває ОПОЗИЦІЙНІ телеканали та інтернет ресурси. 

Не маючи законного підґрунтя здійснюється тиск на опозицію: – відбуваються систематичні переслідування як Народних обранців так і рядових членів Політичної Партії «ОП-ЗЖ» через здійснення обшуків, нападів на партійні офіси… – тиск зі сторони Влади здійснюється не тільки на «ОП-ЗЖ», а й на всіх тих хто не згоден з позицією «ЗЕ-влади» та має власну думку.

Опитування проводив Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор» спецільно для “Політичної Арени Вінниччини»

Підписатись на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net