Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор” ексклюзивно для “Політичної Арени Вінниччини” провів опитування місцевих політиків, представників влади та громадських діячів.

Ми попросили політиків назвати найкращу та найгіршу подію 2021 року на Вінниччині та в Україні.

До вашої уваги коментар засновника і голови “Партії Вінничан” Миколи Філонова.

Попри очевидні проблеми в промисловості, економіці і соціальній сфері, потрібно бути об’єктивними, і відзначити позитивні речі. 

Це будівництво і ремонт доріг, реконструкція і введення в експлуатацію об’єктів медичної, спортивної та гуманітарної сфери по всій країні. Суттєве посилення міжнародної підтримки України та проведення  “Кримської платформи”.

Найбільший негатив – це тотальне розчарування українців в діяльності влади, політиків і депутатів всього через рік після місцевих виборів та початок повноцінної політичної кризи. 

Передвиборчий популізм, заздалегідь нездійсненні обіцянки і непрофесійні рішення політиків посилюють недовіру до всіх державних інституцій і до політики взагалі. 

Ці тенденції, на жаль, притаманні і для Вінниччині. Якщо ці тренди не трансформувати в позитивні і успішні кейси, з часом вінничани перестануть ходити на будь-які вибори взагалі. Подібна суспільна апатія вигідна політикам і партіям, але має згубні наслідки для громад і країни.

Ситуація складна, але не безнадійна. Наступний рік стане визначальним і для нашої області, і для країни. Яким він стане – залежить від кожного з нас.


Опитування проводив Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор» спецільно для “Політичної Арени Вінниччини»

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net