​​Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор” ексклюзивно для “Політичної Арени Вінниччини” провів опитування місцевих політиків, представників влади та громадських діячів. 

Голова фракції “Слуга народу” у Вінницькій обласній раді Тетяна Каменщук.

Успішна подія всеукраїнського рівня. Процес децентралізації фактично припинив повноваження районних рад. Друга позитивна, що процес децентралізації в органах місцевого самоврядування  надали більше повноважень громадам на місцях.Також в доповнення до повноважень були надані додаткові фінансові ресурси громадам: збільшення  надходжень податку ПДФО на 4 %,який є основним бюджетонаповнюючим податком

Успішна подія Вінниччини. Завершенні соціально важливі обєкти під егідою Програми Президента “Велике будівництво”Це державні та місцеві дороги, школи,садочки,спорткомплекси з басейнами,навіть ті,які були довгобудами.Цього не було б,якщо б не сильна підтримка Народного депутата України Ірини Борзової та голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, які мають беззаперечну довіру виборців та  підтримку з боку держави.

Малоуспішна політподія Вінниччини -це збільшений штат облради,своєрідний виконком, функції якого непідкріплені законодавством,та фактичне обмеження депутатських  повноважень. Тому за зміни до регламенту фракція партії “СЛУГА НАРОДУ” не голосували.


Опитування проводив Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор» спецільно для “Політичної Арени Вінниччини»

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net