У Вінниці працює громадський транспорт, інфраструктура, комунальні служби. Оперативно зреагували на  аварійні ситуації – щодо відключення світла на вул. Келецька-Ващука та пориву водогону на Вишеньці.

Прийняли 440 людей з постраждалих регіонів. В 100 пунктах навчальних закладів все підготовлено. Очікуємо 3 автобуси з дітьми з Києва та два автобуси з Маріуполя з жінками і дітьми. І ще один автобус з Харкова.

Міські лікарні працюють і забезпечені необхідним. Мають підготовлені ліжко-місця. Створюється додатковий резерв необхідних медиків за рахунок спеціалістів приватних клінік.

Запаси продовольчих товарів першої необхідності та медикаментів в аптеках  – в достатній кількості.  Чітко відпрацьовуємо по місту з основними торговельними мережами щодо цін.

Вінничани продовжують збирати речі та продукти. Координація відбувається через службу 15-60. Активно допомагає бізнес. Фонд “Подільська громада» тільки за два дні має біля 5 млн грн грошових надходжень на потреби захисників.

По теробороні повністю забезпечили всім необхідним наших бійців: харчуванням, транспортом. Діємо злагоджено і згуртовано, – закликав вінничан міський голова.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net