Після оголошення голови президентської партії “Слуга народу” Олександра Корнієнка про наміри створити молодіжне крило партії, в соціальних мережах з’явилось повідомлення про створення “ЗеМолодіжки” у Вінниці.

“Партия сказала: надо, комсомол ответил: есть!”

У кращих традиціях СРСР Олександр Корнієнко урочисто заявив, що з ініціативою про створення молодіжного крила партії виступили молодіжні лідери на місцях. З усієї країни.

А креативну і активну молодь вже встиг очолити нардеп-координатор Олександр Санченко – організатор фестивалю Atlas Weekend, конкурсу краси серед студенток та послідовний прихильник легалізації маріхуани.

Нардеп Олександр Санченко посередині

Читати: Олександр Санченко: 5 причин легалізувати медичний канабіс в Україні

У Вінницькій області “потужний молодіжний рух, ком’юніті активних та креативних людей” “ЗеМолодіжку” очолив 26-річний радник голови облдержадміністрації Микола Кобися.

Випускник ПТУ, тимчасово непрацюючий Микола Кобися на місцевих виборах 2015 року, балотувався у депутати Вінницької міської ради від “Вінницької Європейської стратегії” але не пройшов.

В минулому році Микола Кобися балотувався в депутати від “Слуги народу”. Не пройшов.

Наразі координатор “президентської молодіжки” на Вінниччині працює помічником народного депутата Ірини Борзової (на громадських засадах) і радником Сергія Борзова (голова Вінницької ОДА).

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net