Сьогодні стало відомо, що голова Вінницької облдержадміністрації ініціює позачергову сесію облради щодо питання територіально оборони Вінниччини.

Але з проведенням сесії виявилось все не так просто.

Як видно зі скріншотів, першим в публічному просторі щодо необхідності проведення позачергової сесії з’явився депутат облради від “Батьківщини” Геннадій Мазур, майже одночасно опублікував рішення ініціювати сесію щодо посилення тероборони Вінниччини голова ОДА Сергій Борзов. Все відбулось в період приблизно з 12 по 13 годину.

І лише через 3-4 години потому, про позачергову сесію заявили в фракції партії Володимира Гройсмана:
Ситуація вимагає негайного реагування – це розуміють у команді Володимира Гройсмана. За умов загрози повномасштабного російського вторгнення питання забезпечення сил територіальної оборони всім необхідним для органів місцевого самоврядування стає першочерговим! Фракція Українська стратегія Гройсмана у Вінницька обласна Рада ініціює скликання позачергової сесії – аби забезпечити наших оборонців всім необхідним, – з’явився допис на офіційній сторінці УСГ в соцмережі.

І одночасно почали розгін новини на вінницьких сайтах, що Вінницька облрада збирається на позачергову сесію на вимогу саме фракції “Української стратегії”, попри те, що аналогічна заява вже була опублікована в місцевих ЗМІ ще о 13 годині.
З чим пов’язане прагнення УСГ так показово підкреслити неспроможність голови ОДА знають лише самі однопартійці колишнього очільника Уряду, але факт залишається фактом: так зухвало і публічно губернаторів у Вінниці ще ніколи не принижували.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото сайт «Вежа» 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net