На чергову сесію Вінницької обласної ради винесли проєкт рішення про підвищення тарифів на опалення для населення та бюджетних організацій на 50%.

Підстава:

• заява комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» (керівник депутат облради і голова комунальної комісії від “Української стратегії Гройсмана А. Ковальов)

• клопотання обласної державної адміністрації

• висновки постійних комісій обласної Ради з питань будівництва комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури та економіки, фінансів та бюджету.


Після резонансу в ЗМІ та соціальних мережах, обласні депутати (більшість у партії Гройсмана) організували щось на кшталт інформаційної кампанії та спробували перенести відповідальність за підняття тарифів для населення і бюджетних установ на обласну державну адміністрацію (вертикаль президента Зеленського).

Для цього партійці Гройсмана традиційно скористались анонімними сайтами.

Але питання тарифів все одно доведеться виносити на сесію і голосувати.

Тоді за справу взялись постійні комісії облради. Бюджетна комісія облради (заступниця міського голови Г. Якубович) це питання не розглядала, комісія А. Ковальова розглянула та повідомила в соцмережах та тих же анонімних сайтах, що комісія не погодила підняття тарифів для населення, але в коментарях на нашому телеграм-каналі голова комісії та новопризначений керівник «Вінницяоблтеплоенерго»  Андрій Ковальов визнав, що тарифи для бюджетних установ все таки підвищаться.

Але останнє слово за депутатами обласної ради, які зберуться на сесію 24 вересня.

Фактично визнав невідворотність підняття тарифів і голова обласної ради Вячеслав Соколовий (Українська стратегія Гройсмана).

Дякую членам постійної комісії обласної ради, які не дозволили встановити підвищений тариф на даному етапі. В той же час мушу констатувати, що рішення облради не виключає можливості перерахунку тарифу в подальшому. Адже є низка проєктів постанов Кабінету Міністрів України щодо тарифної політики, які, в разі затвердження, будуть обов’язковими для виконання підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», написав голова облради в соцмережі.

Тож з великою долею вірогідності можна спрогнозувати підняття тарифів на опалення для вінничан, а відповідальність за це розділять представники президента та депутати партії Гройсмана. Як би їм цього не хотілось уникнути.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net