Легендарний вінничанин та екс-депутат Держдуми РФ перебуває інкогніто на Вінниччині

В одному з готелів Вінниці сьогодні був помічений легендарний лікар-психотерпавет Анатолій Кашпіровський.

За даними Вікіпедії: Анатолій Кашпіровський народився 11 серпня 1939 року у селі Ставниця Меджибізького району Хмельницької області в Україні. В 1962 році закінчив Вінницький медичний інститут, після його закінчення 25 років працював психіатром у Вінницькій психіатричній лікарні ім. академіка Ющенка. В 1962—1963 рр. працював лікарем Залізничної лікарні у Вінниці, у 1987 — лікарем-психотерапевтом збірної СРСР з важкої атлетики.

У 1989 році провів декілька сеансів «гіпнозу» на радянському телебаченні, де його появі посприяв майбутній функціонер ЛДПР Олексій Митрофанов. Під час двох телемостів (1988 та 1989) робив анестезію двом пацієнткам: Любові Грабовській при видаленні пухлини молочної залози, Лесі Юршовій та Ользі Ігнатовій під час хірургічних операцій. Перший сеанс відбувся 9 жовтня на Центральному телебаченні.

В 1993 році обраний депутатом Державної думи Російської Федерації від ЛДПР по 189-му Ярославському виборчому округу.

Кандидат медичних наук. Майстер спорту СРСР з важкої атлетики.

Останнім часом Анатолій Кашпіровський багато часу проводить в США та проживає в Росії. Що привело його на українську землю поки що залишеється таємницею, як зрештою і більшість надприродних здібностей відомого випускника Вінницького Медуніверситету.

Слід зауважити, що ніяких даних про візит Анатолія Кашпіпоровського в українській пресі помічено не було. До слова, 79 річний лікар доволі добре вигядає і знаходиться в гарній фізичній формі.

А його погляд такий же важкий, і зосереджено-скануючий 🙂

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net