За даними соціологічного дослідження Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та Центру Разумкова, електоральні результати партій майже цілковито дублюють відповідні результати їхніх очільників на президентських виборах.

Згідно результатів опитування рейтинг партії “Українська стратегія” – 1,8% з усіх опитаних; з тих, хто має намір взяти участь у виборах – 2,4%; з тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором – 2,7%.

Довідково: Загальнонаціональне дослідження проведене з 14 по 19 травня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2020  респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Президентський рейтинг Володимира Гройсмана 2,1% з усіх опитаних, 2,5% з тих, хто має намір взяти участь у виборах, 2,8% з тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором.

Нагадаємо, раніше ми писали, що всього за тиждень рейтинг “Української стратегії Гройсмана” впав на 1,6%.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net