Депутати-благодійники змусили стояти стареньких за допомогою в багатогодинній черзі

За три дні від Благодійного Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» передали допомогу більше ніж півтори тисячі вінничанам.

Інформацією про це поділився депутат Вінницької обласної Ради від партії “Самопоміч” Андрій Ковальов.

«Благодійний фонд уже вкотре надає допомогу усім, хто її потребує. Цього разу ми видавали тушковане м’ясо з курятини та індички американського виробництва. Малозабезпечені, багатодітні сім’ї, а також ті, хто потрапив у скрутне становище мали змогу отримати продукти для себе і своєї родини. Дводенна акція викликала шалену популярність серед вінничан і тому ми вирішили продовжити її ще на один день. На третій день допомогу отримували здебільшого пенсіонери, які дізнавалися про роздачу допомоги від своїх знайомих», – йдеться в дописі Андрія Ковальова.

Нажаль, гарна за своїм змістом справа по формі виконання була просто ганебною. Перш за все, людям похилого віку довелося стояти та принизливо чекати кілька годин, щоб отримати банку «тушонки».

Перші, хто дізнався про допомогу зібрались в холі адміністративної будівлі, згодом черга «виросла» і людям довелося стояти вже на вулиці.

Черга до адміністративної будівлі привернула увагу журналістів. Тож з‘явилось чимало статей з фотографіями людей, які стоять в черзі за допомогою. Те що ганьбили ЗМІ, виявилось піаром для депутата. Фото з пенсіонерами, малозабезпеченими Андрій Ковальов виклав на сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Не лише час обслуговування людей було розраховано невірно, але й в інформуванні про проведення благодійної акції були помилки.

Інформація про безкоштовну «тушонку» розповсюджувалась сарафанним радіо, багато стареньких почали звертатися прозорого офісу. Їм пояснювали, що вони прийшли не туди, люди обурювались.

Слід визнати, що нині доволі багато людей потребують гуманітарної допомоги, але надавати її потрібно все ж так, щоб зберігати людську гідність, не порушувати етичні норми і не ганьбити себе та людей.

Замість епілогу. Цитата з допису про благодійну акцію.

«З моєю пенсією складно купувати м’ясо, тому Ваша допомога важлива як для мене, так і для всіх пенсіонерів. Дякую, що робите добрі справи і допомагаєте нам!», – розповідає Марія Іванівна.

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net