“Пекельні” технології :evil: Один з вінницьких штабів залучив до агітації “чорну магію”

Ви напевно пам'ятаєте, як перед початком президентської кампанії ми чітко задекларували наші принципи роботи? "Всіма доступними нам засобами та інструментами ми розпочинаємо власну кампанію з руйнування і викриття інформаційних та технологічних маніпуляцій всіх без вийнятку виборчих штабів кандидатів в президенти, слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах та матеріалами нашого видання. Ми вважаємо це нашим громадянським обов'язком - забезпечити максимально чесні та прозорі вибори в нашому регіоні".

Саме таких принципів ми і дотримуємось. Вже лунали звинувачення на нашу адресу в роботі на штаби і Тимошенко, і Гриценка. В свою чергу окремі місцеві опозиціонери скаржились, що ми “мочимо” опозицію на замовлення влади. Якщо ви уважно переглянете наші матеріали, ви чітко усвідомите, що ми насамперед дотримуємось нашої об’єктивної обітниці: руйнувати і викривати інформаційні та технологічні маніпуляції всіх (!) без вийнятку виборчих штабів кандидатів в президенти.

Тут потрібно визнати, в цій площині роботи в нас практично не було. І не тому що журналісти нашої команди, як більшість людей творчих трошки ледачі, а тому що цих самих інформаційних та технологічних кампаній на рівні області фактично не було.

Чому? Це питання потрібно переадресувати виборчим обласним штабам як влади так і опозиції. А ми цей прикрий факт “кадрового голодомору” лише підсвітили: Антикризові “менеджери” влади і безPRна опозиція

Як ми і прогнозували, місцеві політичні функціонери неодмінно повторять архаїчні для Вінниччини помилки: у владі почнуть вибори не з масованих і змістовних кампаній, а з пошуку відповідальних за можливий програш вже перед самим початком кампанії, опозиція буде шукати можливості зекономити, чи оптимізувати штабні бюджети та максимально відсидітись глибоко в тилу, особливо не дратуючи активністю місцеву владу. А от активність почнеться лише після того, як півень клюне, самі знаєте в яке місце. І станеться це в останні 2-3 тижня кампанії, коли перевантажені політичною рекламою (з центрального телебачення, бордів, інтернету) виборці Вінницької області вже на фізичному рівні не зможуть сприймати дилетантські технологічні маневри місцевих політиків та менеджерів виборчих штабів.

Сьогодні ми розкажемо вам про одну з таких відчайдушних спроб згадати про президентські вибори на Вінниччині та почати працювати, коли й працювати агітаційно, технологічно та інформаційно вже надто пізно, а концентруватись потрібно на дільницях, роботі комісій та безпеки.

Отже операція-агітація та сеанс викриття “чорної магії”

Сьогодні в мережі інтернет з’являється публікація з ось такою гучною назвою, яка ну просто повинна привернути увагу максимуму читачів: Хто й за що «проклинає» півміста у Вінниці? В назві жодного натяку на політику, відкриємо вам таємницю, політичні новини набагато менш цікаві вінничанам, ніж “бульварне чтиво”, “світські хроніки”, “кримінальні новини” та оповиті містичними таємницями “окультні історії”.

Приводом для написання статті про прокльони став сфотографаний “перехожим” вінничанином аркуш на дошці оголошень.

Далі повністю цитуємо текст замітки:


Зранку у понеділок, 18 березня, у Вінниці перехожі побачили дещо дивну, якщо не сказати більше, «передвиборну агітацію»: на деяких стовпах та дошках оголошень з’явилися наклеєні аркуші із набраним зверненням до жителів мікрорайону «Замостя».
«Ви дали пОтівку в політичне життя Петру Порошенку, який ненавидить українців і знищує Україну. Замостянці, будьте ви прокляті!», – пише автор землякам.
Принаймні, сфотографувати таку «петицію» вдалося на дошці оголошень біля трамвайної зупинки «Залізничний вокзал». Користувачі мережі переважно списують «агітацію» на психічний стан її автора (чи може авторів?), але нагадують, що ніхто не відміняв законодавчих норм щодо передвиборної реклами. Листівки, звісно, без жодних вихідних даних, а їх зміст може, м’яко кажучи, образити мешканців чи не половини міста Вінниці Це, між іншим, прямо заборонено законодавством про будь-яку рекламу, не лише політичну.

Бооо.. які негідники! Хто посмів ображати, ба більше ПРОКЛИНАТИ вінничан?! Хто вони, ці анонімні прокльонщики? Кому морду бити, кого тепер вінничанам ненавидіти?

Овва! Так ці прокльонщики ніхто інші як… вороги і недоброзичливці Петра Олексійовича Порошенка, нашого чинного президента!!! Аяяяй. Люся ану глянь! Ач які? Ще й безграмотні до того ж. Слово “путівка” пишуть з помилкою “пОтівка”.

Ну ок, посміялись і досить. Ми впевнені, що ви вже чітко зрозуміли суть цієї просто феєрично “креативної”, ми б навіть сказали “пекельної” тІхналогії 😆

Ми лише закріпимо ваші здогадки.

Основні види агітації:

  1. Голосуй за нашого кандидата бо він хороший! Перелічуй його чесноти, здобутки, приємні обіцянки. Як ми з вами пам’ятаємо лише цього виду агітації вистачило Петру Порошенку, щоб перемогти в 2014 вже в першому турі. Хіба немає здобутків у президента за останні 5 років? От неправда. Є. І Томос, і безвіз, і посилена армія. Тут без жодної іронії. Однак, або не вистачає кількості і масштабів здобутків, або вони неякісно доносяться до виборців. Тому потрібно підключати №2.
  2. Не голосуй за нашого опонента, бо він дуже поганий, критикуй його, згадуй його помилки, невдачі, компрометуючі ситуації та обставини, сумнівні політичні союзи тощо.

З горем навпіл пропрацювали на Вінниччині й 2 пункт.

Але підтримка не росте. Ще й вороженьки звідусіль наступають, тут тобі і “чорні лебеді” з Заходу, і “Нацкорпуси” з Аваковим і так далі і тому подібне.

Саме тому, напевно, у Вінницькій області вирішили спуститись поверхом нижче.

Якщо вихваляння “нашого” кандидата і “мочилово” опонентів не допомагає, потрібно хвалити наших виборців, що вони самі розумні, бо підтримують “нашого” кандидата (до цього правда ще не додумались, але все можливо) і Евріка! А давайте “мочити” віртуальних виборців, які проти “нашого” кандидата, що вони не тільки безграмотні “путівка”-“пОтівка”, а ще й безбожні сатаністи, насилають прокльони на пів-міста (поки що на Замостя, далі чекаємо на Поділля, Старе місто і так далі). Тому не будь як ворог! Не будь “психічно хворим сатаністом”, будь нормальним і голосуй за “нашого”, бо всі хто проти – кАзли. Це як мінімум.

Ну і декілька слів про “бездоганне” виконання “пекельної” технології.

Випадковий перехожий вінничанин випадково бачить одне оголошення (інших фотодоказів масової розклейки в місті ви не знайдете), випадково вирішує його сфотографувати, випадково розміщає фото в соціальній мережі, випадково “простий перехожий” виявляється журналістом, випадково цей журналіст дописує на інтернет-сайт, на якому випадково і розміщується перша новина, випадково сам сайт першоджерело є підконтрольним обласній владі. Ось і весь сеанс та хіт-парад випадковстей та збігів.

І на сам кінець: “ПроФФессор конечно лапух, но апаратура при ннём, как слышно? При нннём” 😉

Віталій Горковчук

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net