“Як я провів літо”. Навіть націонал-патріоти інколи відпочивають. Але з ініціЯтивами

Які і більшість партійних вінницьких осередків політичних партій, «Свобода» в серпні місяці не відзначилась високою активністю.

9 інформаційних повідомлень за місяць, два з яких – блоги очільника вінницьких націоналістів Олексія Фурмана. Для зручності читачів дати публікацій відзначено на календарі позначками.

Олексій Фурман: Державницька політика має відстоювати інтереси України, а не країни-агресора

Олексій Фурман: Влада не повинна допустити блокування українських портів московським агресором

Мова в них йде про Мінські Угоди та важливість збереження українських портів в Азовському морі. Цінні вказівки щодо того, як керувати державою, завершуються епохальним спічем.

«Ми живемо у важкі та водночас великі історичні часи, коли помилки можуть стати для нас фатальними. Рано чи пізно нам доведеться відмовитися від Мінських угод, бо вони суперечать державним інтересам України», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Роздуми річ гарна, критика теж, але навряд чи така інтелектуальна активність – саме те, чого вимагають партійні боси від очільників партійних осередків. Вони, як і виборці цінують більше конкретні справи. Добре, що в партійному осередку, є такий чоловік, який можна сказати «закриває» цю прірву в діяльності партосередку.

В номінації «благодійник» можна відзнати Вадима Зарічанського. Депутат засвітився в серпні місяці тричі. Зазначимо, що ще одну корисну справу Володимир Зарічанський зробив 1 вересня.

До Дня знань свободівець Володимир Зарічанський подарував Кидрасівській школі телевізор

За сприяння свободівця Володимира Зарічанського у Веселівці відкрили дитячий майданчик

За сприянням свободівця Володимира Зарічанського для села Війтівка на Бершадщині був виготовлений пам’ятник Тарасу Шевченку

Свободівець Володимир Зарічанський взяв участь у сесії Бершадської райради

Щодо участі у сесійних засідання, то це обов‘язок депутата, тож інформація, скажемо, так собі, але з огляду на те, скільки Володимир Зарічанський зробив для руху націоналістів, то він, безумовно, заслуговує на те, щоб його зайвий раз відзначили на партійному сайті.

Долучився до благодійної діялності і Олексій Фурман. Він став меценатом і надав кошти спортсмену для участі у змаганнях, які проходили у Франції.

Свободівці Олексій Фурман та Вадим Мохник долучилися до чергової перемоги Івана Чупринки на Чемпіонаті Европи з пауерліфтингу

В статті йдеться про те, що свободівець Вадим Мохнік є тренером Івана Чупринки, а Олексій Фурман – спонсором. Назва, як на нас, трохи претензійна. «Долучились до перемоги?», то це як? Допомагали спортсмену жим лежачи тримати.

Та можливо, це така собі нова українська ідіома, адже свободівці на своєму сайті практикують новий правопис деяких українських слів. Зокрема, слово «ініціатива» пишеться як «ініціятива».

Так от що до «ініціятив», то їх у серпні було дві – Антимонопольний пакет щодо місцевої деолігархізації та вшанування героїв національно-визвольної боротьби.

Бершадська міськрада не підтримала ініціятиву «Свободи» щодо Антиолігархічного пакета

Чечельницька районна рада не підтримала ініціятиву “Свободи” щодо вшанування героїв національно-визвольної боротьби

Жмеринська міськрада підтримала Антиолігархічний пакет та затвердила вшанування героїв національно-визвольної боротьби

Зазначимо, що ні в Бершаді, ні в Чечельнику депутати не підтримали «ініціятиви» націоналістів. Жмеринські депутати пристали на обидві пропозиції. Тож вітаємо – в Жмеринці «Свобода» має потужне партійне лобі.

Ще одна публікація сайту стосувалась вбивства журналіста-майданівця Василя Сергієнка з Черкас. За справою слідкують громадські активісти та представники політичних партій.Тож вінницькі свободівці проінформували громадськість про хід справи.

Підозрюваним у вбивстві Сергієнка продовжили тримання під вартою

Ось, нажаль і все.

Дивно, але націоналісти відмовились від привітань з Днем Прапора і Днем Незалежності. Навіть жодного заходу до свят не провели. Мовляв, країна в небезпеці, які тут урочистості.

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net