«Кнопкодав під прикриттям» Андрій Шинькович потрапив до гарячої десятки

За оцінкою руху «Чесно», щонайменше 10 нардепів кнопкодавили загалом 25 разів під час голосувань Верховної Ради у жовтні. До цієї горе-десятки порушників регламенту портапив і колишній вінничанин, нардеп з фракції «БПП-Солідарність» Андрій Шинькович.

Фото "Свобода Слова в Україні"

Як не боролися демократичні депутати минулого скликання з нехтуванням законодавства, але не змогли її викорінити. Спочатку у сьомому скликанні парламенту неперсональних голосувань майже не було. А потім – спробував один, зійшло з рук, і пішло-поїхало. Тепер цю нехитру технологію застосовують усі: провладні депутати, опозиція національна, опозиція проросійська і навіть позафракційні.

Використовував цю технологію і нардеп від фракції «БПП-Солідарність» Андрій Шинькович. Хоча він є депутатом по Хмельницькій області, але сам він вінничанин, і з кінця 90-тих по 2005 роки був помітною персоною у вінницькому політикумі. Але про це згодом.

Зараз же громадські активісти, що моніторять діяльність парламентарів, стверджують, що Андрій Шинькович є одним із найактивніших депутатів, що застосовують неперсональне голосування. А кнопкодавить Шинькович “під прикриттям”. Коли тисне кнопку за сусіда поруч, прикриває свої дії папірцем 😆

У буквальному сенсі цього слова. Ось хоча б заголовки і посилання про таку «депутатську діяльність» Андрія Шиньковича.


АНДРІЙ ШИНЬКОВИЧ ЗНОВУ ЗАСТОСУВАВ ПАПІР НЕ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ (ВІДЕО)

ДЕПУТАТ ЗМІНИВ КОЛІР ПАПІРЦЯ ДЛЯ КНОПКОДАВСВТА

КНОПКОДАВ-РЕЦИДИВІСТ ПРИКРИВАВСЯ ПАПІРЦЕМ (ВІДЕО)


За ці “заслуги” нещодавно Шиньковича внесли у ТОП-10 нардепів-кнопкодавів. Ось що про це пише «Українська правда»:

«Відзначається, що найчастіше на кнопкодавстві ловили представників фракції “БПП “Солідарність” (9 зафіксованих фактів) та “Народного фронту” (7 фактів). Зокрема, щонайменше 6 разів кнопкодавила колишня нардеп від НФ (склала повноваження 4 жовтня), а нині член Центральної виборчої комісії Ірина Єфремова, 5 разів – Андрій Шинькович від БПП».

Ну а тепер прийшов час нагадати вінничанам, хто такий Андрій Шинькович, бо він у 2005 році раптово зник з орбіти вінницької політики, а у 2012 році так же раптово вигулькнув, але у іншому місці, і з іншими політичними батьками.

Отже, Андрій Шинькович – молодий (у 2000 році) політик з оточення Сергія Татусяка, Григорія Калетніка. З 1997 по 2005 роки був головою Вінницької обласної організації Народно-демократичної ліги молоді. З 1998 по 2005 роки — головою Молодіжного парламенту Вінниччи. Це «молодіжка» провладної у ці роки партії НДП. Її осередком на Вінниччині керував Сергій Татусяк, а членом НДП був і тодішній голова Вінницької облради Григорій Калетнік.

Усі ці роки у Вінниці Андрій Шинькович займався організацією молодіжного електорату, веденням різноманітних пропагандистських акцій та піар-заходів у інтересах влади. У ці ж роки, Шинькович, як член команди брав участь у всіх виборах: парламентських 1998 року, президентських – 1999 року, дострокових мерських у Вінниці у 2000 році, парламентських і місцевих – у 2002 році. І усі ці вибори були успішними для провладної НДП, а потім і провладної коаліції партій «За ЄдУ».

Але збій для Шиньковича стався під час виборів глави держави у 2004 році. Тоді Шинькович, і уся команда, підтримувала кандидата в президенти Віктора Януковича.

Шинькович навіть входив у структуру так званого «чорного» виборчого штабу цього кандидата на Вінниччині. Але перший «помаранчевий Майдан» істотно поламав плани Шиньковича. Він навіть вимушений був на початку 2005 року спішно виїхати з Вінниці, та так спішно, що він навіть не звільнився з посади начальника управління у справах преси та інформації Вінницької облдержадміністрації. З неї його звільнили у серпні 2005 року.

Далі вінничани почали забувати про Шиньковича та й він не проявлявся на Вінниччині.

Проте, він у цей час формально перебував на низці важливих бізнес-посад у Києві. Це при тому, що до похода в політику він працював на єдиній посаді – з липень 1994 — травень 1995 року — інструктор Інституту нетрадиційної медицини.

Але все ж у ющенківський період влади Шинькович був помічником-консультантом нардепа Калетніка, з лютого 2007 року по квітень 2008 року був менеджером компанії «Укрмостобуд» (власник – Володимир Продивус). З квітня 2008 року по жовтень 2012 року — генеральний директор ТОВ “Редакція газети «Україна і світ сьогодні»

У 2012 році Андрій Шинькович знайшов інших політичних патронів – подружжя Герег, власників «Епіцентру». Він по листопад 2014 року був заступником голови ТОВ «Епіцентр К». У 2014 році його обрали на мажоритарному окрузі на Хмельниччині у Верховну Раду. Там Шинькович одразу ж (разом з патроном Олександром Герегою) увійшов до фракції «БПП-Солідарність», а у березні 2018 року Шинькович очолив «БПП-Солідарність» на Хмельниччині. Але при цьому він залишається “довіреною” особою нардепа Олександра Гереги. До того ж Шиньковича називають головним “політтехнологом” місцевої політсили Герег “За конкретні справи”.

Ось такий він, кнопкодав під прикриттям, завжди провладний вінничанин Андрій Шинькович.

Олена Семко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here