«Кнопкодав під прикриттям» Андрій Шинькович потрапив до гарячої десятки

За оцінкою руху «Чесно», щонайменше 10 нардепів кнопкодавили загалом 25 разів під час голосувань Верховної Ради у жовтні. До цієї горе-десятки порушників регламенту портапив і колишній вінничанин, нардеп з фракції «БПП-Солідарність» Андрій Шинькович.

Фото "Свобода Слова в Україні"

Як не боролися демократичні депутати минулого скликання з нехтуванням законодавства, але не змогли її викорінити. Спочатку у сьомому скликанні парламенту неперсональних голосувань майже не було. А потім – спробував один, зійшло з рук, і пішло-поїхало. Тепер цю нехитру технологію застосовують усі: провладні депутати, опозиція національна, опозиція проросійська і навіть позафракційні.

Використовував цю технологію і нардеп від фракції «БПП-Солідарність» Андрій Шинькович. Хоча він є депутатом по Хмельницькій області, але сам він вінничанин, і з кінця 90-тих по 2005 роки був помітною персоною у вінницькому політикумі. Але про це згодом.

Зараз же громадські активісти, що моніторять діяльність парламентарів, стверджують, що Андрій Шинькович є одним із найактивніших депутатів, що застосовують неперсональне голосування. А кнопкодавить Шинькович “під прикриттям”. Коли тисне кнопку за сусіда поруч, прикриває свої дії папірцем 😆

У буквальному сенсі цього слова. Ось хоча б заголовки і посилання про таку «депутатську діяльність» Андрія Шиньковича.


АНДРІЙ ШИНЬКОВИЧ ЗНОВУ ЗАСТОСУВАВ ПАПІР НЕ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ (ВІДЕО)

ДЕПУТАТ ЗМІНИВ КОЛІР ПАПІРЦЯ ДЛЯ КНОПКОДАВСВТА

КНОПКОДАВ-РЕЦИДИВІСТ ПРИКРИВАВСЯ ПАПІРЦЕМ (ВІДЕО)


За ці “заслуги” нещодавно Шиньковича внесли у ТОП-10 нардепів-кнопкодавів. Ось що про це пише «Українська правда»:

«Відзначається, що найчастіше на кнопкодавстві ловили представників фракції “БПП “Солідарність” (9 зафіксованих фактів) та “Народного фронту” (7 фактів). Зокрема, щонайменше 6 разів кнопкодавила колишня нардеп від НФ (склала повноваження 4 жовтня), а нині член Центральної виборчої комісії Ірина Єфремова, 5 разів – Андрій Шинькович від БПП».

Ну а тепер прийшов час нагадати вінничанам, хто такий Андрій Шинькович, бо він у 2005 році раптово зник з орбіти вінницької політики, а у 2012 році так же раптово вигулькнув, але у іншому місці, і з іншими політичними батьками.

Отже, Андрій Шинькович – молодий (у 2000 році) політик з оточення Сергія Татусяка, Григорія Калетніка. З 1997 по 2005 роки був головою Вінницької обласної організації Народно-демократичної ліги молоді. З 1998 по 2005 роки — головою Молодіжного парламенту Вінниччи. Це «молодіжка» провладної у ці роки партії НДП. Її осередком на Вінниччині керував Сергій Татусяк, а членом НДП був і тодішній голова Вінницької облради Григорій Калетнік.

Усі ці роки у Вінниці Андрій Шинькович займався організацією молодіжного електорату, веденням різноманітних пропагандистських акцій та піар-заходів у інтересах влади. У ці ж роки, Шинькович, як член команди брав участь у всіх виборах: парламентських 1998 року, президентських – 1999 року, дострокових мерських у Вінниці у 2000 році, парламентських і місцевих – у 2002 році. І усі ці вибори були успішними для провладної НДП, а потім і провладної коаліції партій «За ЄдУ».

Але збій для Шиньковича стався під час виборів глави держави у 2004 році. Тоді Шинькович, і уся команда, підтримувала кандидата в президенти Віктора Януковича.

Шинькович навіть входив у структуру так званого «чорного» виборчого штабу цього кандидата на Вінниччині. Але перший «помаранчевий Майдан» істотно поламав плани Шиньковича. Він навіть вимушений був на початку 2005 року спішно виїхати з Вінниці, та так спішно, що він навіть не звільнився з посади начальника управління у справах преси та інформації Вінницької облдержадміністрації. З неї його звільнили у серпні 2005 року.

Далі вінничани почали забувати про Шиньковича та й він не проявлявся на Вінниччині.

Проте, він у цей час формально перебував на низці важливих бізнес-посад у Києві. Це при тому, що до похода в політику він працював на єдиній посаді – з липень 1994 — травень 1995 року — інструктор Інституту нетрадиційної медицини.

Але все ж у ющенківський період влади Шинькович був помічником-консультантом нардепа Калетніка, з лютого 2007 року по квітень 2008 року був менеджером компанії «Укрмостобуд» (власник – Володимир Продивус). З квітня 2008 року по жовтень 2012 року — генеральний директор ТОВ “Редакція газети «Україна і світ сьогодні»

У 2012 році Андрій Шинькович знайшов інших політичних патронів – подружжя Герег, власників «Епіцентру». Він по листопад 2014 року був заступником голови ТОВ «Епіцентр К». У 2014 році його обрали на мажоритарному окрузі на Хмельниччині у Верховну Раду. Там Шинькович одразу ж (разом з патроном Олександром Герегою) увійшов до фракції «БПП-Солідарність», а у березні 2018 року Шинькович очолив «БПП-Солідарність» на Хмельниччині. Але при цьому він залишається “довіреною” особою нардепа Олександра Гереги. До того ж Шиньковича називають головним “політтехнологом” місцевої політсили Герег “За конкретні справи”.

Ось такий він, кнопкодав під прикриттям, завжди провладний вінничанин Андрій Шинькович.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net