Коровій хоче побити рекорд Домбровського

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій на сесії Вінницької обласної ради, під час розгляду одного з питань зробив дуже цікаву репліку-заяву.

Фото Вінниця.інфо
«Я планую пропрацювати на своїй посаді ще п’ять років», – заявив Валерій Коровій під час розгляду абсолютно аполітичного, процедурного питання №35 порядку денного. В ньому депутати мали затвердити результати голосування конкурсної комісії щодо обрання на посаду директора Вінницького обласного художнього музею Ярослава Паламаровського.

Дискусія виникла з ініціативи депутатки Тетяни Редько (фракція «Батьківщина»), яка звинуватила Ярослава Паламаровського (претендента на посаду) в тому, що він наказав охороні музею обшукати дружину колишнього директора цього закладу Іллі Безбаха.

Під час цієї дискусії про майбутнє музею керівник ОДА прохопився про свої найближчі плани на майбутнє:

«До мене зверталися різні люди, яких я поважаю і люблю, щоб я вплинув на рішення конкурсної комісії. Річ в тому, що дехто вважає, що посада керівника комунального закладу не передається у спадок. І про майбутньє музею. Я готовий після облаштування лялькового театру взятися за надання нового приміщення для художнього музею. Бо планую пропрацювати на цій посаді ще наступні п’ять років», – сказав Валерій Коровій.

Чи здійсняться мрії та плани очільника облдержадміністрації? Чи зможе він побити рекорд Олександра Домбровського?

Валерій Коровій був призначений на посаду в лютому 2015 року, отже в минулому місяці минуло чотири роки, як він обіймає посаду голови ОДА.

Олександр Домбровський був головою ОДА з лютого 2005 до квітня 2010, що є рекордом по тривалості перебування на цій посаді.

Для того щоб повторити, або побити рекорд екс-мера та екс-губернатора, нині нардепа Домбровського, Валерію Коровію потрібно:

а) Перемога чинного президента на виборах. Якщо переможе хтось інший, буде нове призначення і новий керівник ОДА.

З огляду на сьогоднішні результати опитування соціологічної групи “Рейтинг” Петро Порошенко ще зберігає шанси на проходження в другий тур, але вже поступається Юлії Тимошенко та Володимиру Зеленському, до того ж після об’єднання з Андрієм Садовим, дещо додав в динаміці Анатолій Гриценко. До речі хочемо підкреслити, ще 7 березня наше видання опублікувало результати закритого соціологічного дослідження по Вінницькій області, що опинилось в нашому розпорядженні, яке деякі місцеві “знатоки” піддали шквальній критиці – “фейк”, “вкид” і так далі.

Так от, результати оприлюдненого нами опитування, а саме перша п’ятірка кандидатів по Вінницькій області: 1- Зеленський, 2 – Тимошенко, 3 – Порошенко, 4 – Гриценко, 5 – Бойко, – повністю співпали з результатами всеукраїнського опитування групи “Рейтинг”.

І це не тільки підтвердження неупередженості та об’єктивності наших журналістів і репутаційні плюси нашого видання, а й ще одна вагома перепона у керівника Вінницької ОДА на шляху до першого ювілею (5 років) на посаді губернатора.

Адже крім реалізації пункту “а”, не менш важливим є чітке виконання пункту “б”: забезпечення першості Петра Порошенка на президентських виборах у Вінницькій області. А з цим, як бачимо сьогодні є проблема, а до моменту “Х” часу все менше і менше.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net