Микола Кучер привітав ветеранів з Перемогою

День Перемоги завжди був і залишається одним із найшанованіших свят в нашій країні. Традиційно напередодні 9 Травня, а також 8 травня Дня пам’яті та примирення,  прийнято вітати з цим світлим днем ветеранів, всіх тих, хто кував таку жадану та необхідну Перемогу. 

Напередодні свята 169 ветеранів-учасників бойових дій 1939-1945 рр., за сприяння громадської  організації “Соціальний центр МХП” від народного депутата України Миколи Кучера, отримали вітання та приємні подарунки.

Зокрема, до кожного ветерана на 17 окрузі завітали помічники народного депутата, щоб жоден з ветеранів, яких нажаль з кожним роком стає все менше, знали, що про них та їхній подвиг пам’ятають. Так на Тростянеччині вітання отримали 21 ветеран, 16 – на Тепличчині, 47 – на Гайсинщині, 69 – у Бершадському районі та 16 ветеранів в місті Ладижині.

Для багатьох вінничан події тих років є близькими, адже майже у кожній родині присутні ті, хто на власні очі бачив жахіття найбільшого військового конфлікту в історії людства.

Вклад кожного захисника на полях Другої світової війни важко переоцінити. Їх подвиг є прикладом для нинішніх поколінь у нелегкий для країни час.

Микола Кучер взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги в місті Гайсин і це не випадково, оскільки саме тут знаходиться три військові частини, які й сьогодні захищають незалежність нашої держави в зоні АТО.

«Сьогоднішнє свято стосується кожного і далося важкою ціною – ціною життя наший дідів, прадідів, батьків, кожна родина відчула на собі біль втрати. Дякуючи нашим визволителям, ми сьогодні живемо в гарній, вільній державі. Це була світоглядна війна – перемога добра над злом, білих сил над чорними. Ніхто не думав, що пройде час і сьогодні ми також відчуємо на собі, що таке війна і сьогодні наші військові знову будуть боронити незалежність нашої держави та спокій громадян. Але я впевнений, що ми переможемо!! Нашою спільною роботою ми й у цій війні переможемо і добро переможе зло.»,- наголосив Микола Кучер під час виступу на урочистих заходах в місті Гайсин.

Варто нагадати, що Микола Іванович постійно допомагає ветеранам та ветеранським організаціям Бершадського, Тростянецького, Гайсинського, Теплицького районів та міста Ладижин. Він підтримує діяльність благодійних організацій та фондів, що опікуються ветеранами та літніми людьми, наших воїнів і в зоні проведення АТО.

Надія Потоцька

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net