На Вінниччину їдуть лідери демократичної опозиції

Із соціальних мереж стало відомо, що в четвер, 10 травня Вінниччину з робочим візитом відвідає лідер Європейської партії УкраїниМикола Катеринчук.


10 травня Голова Європейської партії України Микола Катеринчук відвідає Вінницю з робочим візитом. Він зустрінеться з громадськістю, представниками бізнесу, активістами. У ході зустрічей будуть обговорені питання підготовки до виборчої компанії, проблеми місцевого розвитку, зокрема децентралізації, будівництва доріг, перебігу медичної реформи,– повідомляє партійна сторінка “європейців”.


Як нам стало відомо в цей же день Вінниччину відвідає лідер партії “Громадянська позиція”, один з найретинговіших претендентів на президентське крісло – Анатолій Гриценко. Так вчора було оприлюднено соціологічне дослідження з якого випливає що лідерами електоральних симпатій українців є Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко. Показовим є так зване моделювання другого туру виборів, в якому Гриценко перемагає  Юлію Тимошенко майже на 4% та всіх інших політиків з ще більшим відривом.


“КМІС оприлюднив свіжу соціологію: друге місце для партії Громадянська позиція у парламентському рейтингу, друге місце для мене і перемога над усіма іншими кандидатами в другому турі у президентському рейтингу. Когось рейтинги порадували, когось напрягли, нашу команду – надихнули 1) на ще більші зусилля з об’єднання опозиції, 2) на ще більш активну роботу з людьми в регіонах. Дякую Вам за підтримку!” Прокоментував останні рейтинги Анатолій Гриценко.


З цього ж рейтингу видно, що чинний Президент України – Петро Порошенко програє всім опонентам навіть у випадку потрапляння в другий тур.

Як відомо Микола Катеринчук та Анатолій Гриценко одні з перших оголосили про об’єднання демократичної опозиції та системну співпрацю в цьому напрямку.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net