Партійний офіс “Блоку Петра Порошенка” у Вінниці залили кров’ю

Вінницька область стала першою в Україні де скликали обласну сесію з питань відставки Арсена Авакова та прийняття "Закону про імпічмент Президента"

Кривавому флешмобу біля партійного офісу БПП передували наступні політичні події:

  • Силовій розгін наметового містечка (ініційоване Михайлом Саакашвілі);
  • Декілька пікетів у Вінницькій області з цього приводу;
  • Вимоги частини вінницьких активістів терміново скликати позачергову сесію Вінницьої обласної ради.

На сесію активісти вимагали винести звернення про відставку Арсена Авакова, прийняття “Закону про імпічмент Президента“, прийняття “Закону про антикорупційний суд“.

Після того як з двох спроб сесія обласної ради не відбулась, частина вінницьких активістів попрямувала до партійного офісу “БПП-Солідарність” і залили підходи до офісу речовиною схожою на кров. Свої дії вони пояснили тим, що фракція “БПП” в повному складі не з’яивлась на позачергову сесію обласної ради.

Відео з соцмереж члена партії “Батьківщина” Олени Василькової:

Після того як депутати бпп не з'явились на сесію їх офіс закровоточив!

Posted by Олена Васількова on 2018 m. kovo 7 d.

Невідомо, чи активісти відвідають офіси інших політичних партій Вінниччини, які також проігнорували засідання сесії – як то офіс партії “Опозиційний блок“. Де їм доведеться поспілкуватись з, наприклад, дуже спокійною та доброзичливою людиною, очільником “ОБ” на Вінниччині – Сергієм Чорнооким 😉 (на фото крайній праворуч)

Чи завітати у славне місто Немирів, де проживають керівники Радикальної партії Ляшка,- батько та син Качури. Там батько та син вже декілька разів змінили одне одного на посаді керівника обласного осередку РПЛ (як і на посаді мера міста), тому хто з них де-юре сьогодні керує партією розібратись важко, але де-факто звісно Качур-старший. На фото.

Як відомо, саме Качур-батько заборонив своїм депутатам навіть підписувати подання для скликання позачергової сесії обласної ради.

Але, як бачимо, поки що за невдалий сесійний день дісталось лише вінницьким “бппшникам”.


Фактично на Вінниччині, в так званій маркерній (президентській області) соратники Петра Порошенка підклали президенту чергову свиню. Відповідальні в президентській партії (області) за координацію роботи обласної ради та депутатського корпусу допустили сам факт скликання позачергової сесії з переліком питань, в яких є ну дуже неприємний пункт про “імпічмент Президенту”. Показовим в “інформаційній свині” являється той факт, що Вінницька область стала першою в країні де скликали обласну сесію з цього приводу.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net