Піар на Сенцові у партії з поганим бекграундом

В повному вакумі ідей, за повної відсутності ідеології (хто скаже, яка це партія: ліва, права, націоналістична, ліберальна?) вінницькі УКРОПІівці вирішили попіаритися на Сенцові. І від такого ганебного піару стає гидко на душі.

«Криза ідей» в УКРОПі спостерігається давно. Бо з вимушеним від’їздом головного спонсора партії, олігарха Ігоря Коломойського, який мало не обвалив банківську систему держави, довіра до цієї політичної сили скажемо відверто скотилась до рівня зеро. Тому й «укропівці» давно вже поширюють в інформаційному просторі меседжі громадянського суспільства, видаючи їх за власні.

Так сталося і з акцією в підтримку Олега Сенцова. Акції протесту і підтримки українського режисера, який понад 30 днів голодує у «зоні» за полярним колом у РФ, розпочали громадські активісти, їх підтримали лідери громадських думок, політики, діячі кіно, письменники, журналісти та просто небайдужі люди зі всього світу.

А от «УКРОП» почав піаритися на цьому. У партії вирішили «приватизувати» акцію, і розіслали інструкції про проведення акції в усі обласні організації. А там їх почали виконувати. Де як. Де масово, а де й не дуже. Це видно по офіційній сторінці партії у Фейсбуці.

А от вінницькі «укропівці» на чолі з Григорієм Зозулею, 15 червня прийшли на сесію Вінницької обласної ради #FREESENTSOV. Вся акція підтримки полягала в тому, що перед перед початком сесії шестеро депутатів –«укропівців» стали біля трибуни і зачитали звернулися. У ньому вони загальними фразами підтримали Сенцова та засудили Путіна.

Але цікаво, що «укропівці» не зачитали адресата звернення. Не ясно, до кого звертаються вони: до Європарламента, до ООН, ПАРЄ, російських агресорів?

«Ми, депутати Вінницької обласної ради – члени політичної партії УКРОП – приєднуємося до правозахисників, активістів, українських та світових політиків з вимогою врятувати життя українського режисера Олега Сенцова», – йдеться у зверненні.

З чого стає зрозуміло, що вінницькі «укропівці» відчитуються перед партійним керівництвом: акцію проведено, кошти освоєно! І освоїв їх Григорій Зозуля з колегами малими силами (більше на душу припадає), всі затрати обійшлися у виготовленні шести футболок.

Зате «укропівці» переможно відзвітували у центральний офіс про «шалений успіх» акції. І прикро від того, що багато вінницьких сайтів широко повідомили про цей крок Зозулі і депутатів з його фракції. І таким чином долучилися до піару «укропу». Стає не тільки прикро, а й гидко від того, що підтримку Сенцова у облраді організував Зозуля і Ко, людина без освіти, професії, з кримінальним минулим, з сумнівними моральними цінностями, відомий рейдерськими захватами, від приватних підприємств, до Жмеринської міськради, яке відбулося нещодавно. І дивно, що вінницькі ЗМІ, знаючи весь бекграунд Зозулі, повелися на піар, сприйнявши суто партійну установку за чисту монету.

В нормальному суспільстві таку піар-акцію людини, що ледве натягла на живіт футболку розміром ХХХL на підтримку українського політв’язня, що голодує вже більше місяця, на межі фізичних можливостей, як мінімум висміяли, як максимум політично похоронили б місцевого лідера разом з його партією.

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net