Сергій Кудлаєнко: ми повинні активізувати діалог між представниками  місцевих адміністрацій та об’єднаних громад

20 червня відбулось чергове засідання Комітету з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за участі  члена фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народного депутата Сергія Кудлаєнка.

На засіданні були розглянуті питання адміністративно-територіального устрою щодо перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей, а також заслухано інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг.
Під час засідання представники  проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та інших проектів міжнародної технічної допомоги проінформували Комітет щодо їх участі в процесі впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Впродовж  червня поточного року Комітет здійснив кілька виїзних заходів з обговорення  законодавчого забезпечення реформи місцевого самоврядування, зокрема в Одеській та Полтавській областях – в смт. Авангард в Одеській області пройшли  круглі столи на тему:

«Вдосконалення базового Закону системи місцевого самоврядування та механізмів участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення. Поточний стан і перспективи проведення реформи децентралізації у сфері освіти» та «Актуальні питання у сфері розвитку співробітництва територіальних громад та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади», а також Форум у м.Болград Одеської області.


«Дискусія, яку ми провели на півдні України дає підстави зробити деякі висновки – це продовження  спільної роз’яснювальної роботи Комітету та Мінрегіону серед органів місцевого самоврядування стосовно ефективності об’єднання громад. Ми повинні поширювати досвід успішних громад, а також активізувати діалог між представниками  місцевих адміністрацій та об’єднаних громад з усіх регіонів України», – наголосив заступник голови Комітету з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко.
Прес-служба народного депутата
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net